Trabzonspor Kredi Kartı faaliyete geçti..

Bu konuyu okuyanlar

prof.

Profesör
Katılım
27 Nisan 2009
Mesajlar
1,400
Reaksiyon puanı
7
Puanları
38
Bordosu Mavisi Bonus’un Harbisi!

a1.gif
a2.gif
a3.gif
a4.gif
5651-3C0N2X3Z.jpg
Kulübümüz ve Denizbank işbirliği ile gerçekleştirilen Trabzonspor Bonus Taraftar Kredi Kartı tanıtıldı.

Zorlu Grand Otel'de Başkanımız Sadri Şener, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Denizbank'ın marka yüzü olan Beyazıt Öztürk, Genel Müdürümüz Sinan Zengin, futbolcularımız İbrahima Yattara, Tolga Zengin, Serkan Balcı, Teofilo Gutierrez ve Gustavo Colman'ın katılımıyla kartın tanıtımı yapıldı.

Başkanımız Sadri Şener, kulübün kalıcı ve sabit gelirlere kavuşması adına bu tarz projelerin son derece büyük önem taşıdığını belirtti.
Denizbank ile yeni bir organizasyona imza atmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren Şener, ''Bundan sonra taraftarlarımıza düşen Trabzonspor Bonus kartıyla yapacakları harcamalarda kulübümüze katkıda bulunmaları ve kendilerine tanınan ayrıcalıklardan faydalanmaları'' dedi.
Şener, konuşmasını şöyle sürdürdü: ''Denizbank ile ilgili konuşma yapacağım, iki anımı anlatacağım. Bir tanesi biraz önce olan, bir tanesi de geçen sezon Teofilo'yu alırken. Buradan Teofilo'yu almaya yöneticimiz Mahmut Aksu ile birlikte giderken teminat isterler diye Denizbank'a müracaat ettik. Uçağa bindik gittik. Pazarlık da bitti, teminat istiyorlar. Yok diyoruz tam o sırada telefon çaldı, teminat tamam dendi ve bu transferi gerçekleştirdik. Diğeri ise Şamil Ekinci müzesi yapıyoruz. Denizbank Genel Müdürü'ne ilettim. Katkıda bulunacaklarını söylediler. Trabzonspor'a destek verenler olarak Trabzon halkı olarak herkes bu karttan bir tane almayı kendine görev addederse bu katkı yeterli olacaktır.''

Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ise Türkiye'nin 4 büyüklerinden biri olan Trabzonspor ile işbirliği yapmaktan duydukları mutluluğu ifade ederek, ''Güzide kulüplerimiz vasıtasıyla Türkiye'de sporun gelişmesine katkıda bulunmak bizlere onur veriyor. Trabzonspor Bonus'la hem kulübün gelirleri artacak hem de taraftarlar kendilerine özel birçok ayrıcalıktan yararlanacak'' dedi.

Trabzonsporluların kartlarıyla yapacakları her alışverişte kulüplerine de katkıda bulunacağını anlatan Ateş, ''Trabzonspor Bonus'un 5 yılda 100 bin kart sayısına ulaşacağını projenin kulübe toplamda yaklaşık 6 trilyon gelir sağlayacağını öngörüyoruz'' ifadelerini kullandı.

Sanatçı Beyazıt Öztürk, anlaşmayla ilgili kendisinin de teknik bilgisinin olmadığını belirterek, ''Bana haber vermediler, böyle bir anlaşma yapılacağını. Kendi aralarında anlaşmışlar. İnsan bir söyler. Ama ben aldığım paraya bakarım. Onun için kim kimle anlaşıyorlar ne yaparlar onların bilecekleri iş. Karışmam sonra zan altında kalırım'' dedi.

Ayda 500 liranın üzerinde alış veriş yapanlara Trabzonspor'un attığı gol kadar bonus verileceğinin anlaşmada yer aldığını dile getiren Öztürk, ''Bu demek ki baya bonus kazanılacak. Çünkü bu sene maşallahınız var. Şenol hocaya elimi uzattım insanın tutması gelmiyor. Tuttuğu zaman ya 7 ya 8 tane atıyor çünkü'' diye konuştu.

Ağabeyinin Trabzonsporlu olduğunu kaydeden Öztürk, Trabzonspor'un Anadolu'nun haykıran sesi olarak önemli bir kulüp olduğunu ifade etti.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ise, Trabzonspor'u her alanda büyütmek istediklerini kaydederek, ''Desteği olan Denizbank'a da teşekkür ediyoruz. Benim kart ile ilgili fazla bilgim yok ama futbol anlamında teknik bilgileri olmayanların konuştuğu bir ortamda herhalde biz de konuşuruz. Öyle bir artımız var. Taraftarların bu karta ilgi göstermesini istiyoruz, ben de bir tane değil birkaç tane almak istiyorum'' dedi.


Konuşmaların ardından Denizbank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ve Genel Müdürümüz Sinan Engin kart hakkında şu bilgileri verdiler.
-Classic, Gold ve Plantinum olmak üzere 3 farklı kart tipinden oluşan Trabzonspor Bonus Kart'a sahip olanların Bonus'un tüm fırsat ve faydalarından yararlanabilek. Trabzonspor Bonuslular, anlaşmalı iş yerlerinde taksit, bonus kazanma ve harcama, tüm kampanyalardan yararlanma imkanlarına kavuşacak.
-Trabzonspor Bonus Kart'a ilk 3 ayda başvuranlar ilk yıl kart ücreti ödemeyecek üstelik 10 lira hoşgeldin bonusu kazanacaklar.
-İlk 3 ay boyunca başvurusu onaylanan her 5. kişiye Trabzonspor forması hediye edilecek.
-Trabzonspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalar devam edecek.
-Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiçbir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunacak.
-Kart sahipleri Süper Lig ve Türkiye Kupası iç saha maçlarında biletlerin satışa sunulduğu ilk 2 gün, öncelikli bilet satın alma hakkına sahip olacak.
-Kart sahipleri TS Club'larda kulüp sponsoru mağazalarda ve anlaşmalı üye işyerlerinde sadece kart sahiplerine özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanacak.
-Kart sahipleri Trabzonspor Profesyonel Futbol Takımı oyuncularının yer alacağı organizasyonlara katılma imkanı elde edecek.
-TrabzonCell uygulamasında da kart sahiplerine özel ayrıcalıklar sulunacak.
-Visa Paywave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip olan Trabzonspor Bonus Kart ile, 35 lira ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecek.
-Trabzonspor Bonus'a arkadaşını getiren 5 lira bonus kazanacak.
-E-ekstra alanların kartına 5 lira yüklenecek.
-Trabzonspor kazandıkça kart sahibi de kazanacak. Trabzonspor Bonus Kart'ı ile ayda 500 lira harcama yapan, takımın attığı gol kadar ilave Bonus'u kazanacak.

Konuşmaların bitiminin ardından Başkanımız Sadri Şener, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş'e arkasında TS Bonus 61 yazılı formayı hediye etti.
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş de Beyazıt Öztürk'e ismi yazılı 61 numaralı formayı verdi.

Daha sonra futbolcular ve konuşmacıların katılımıyla birlikte 'Bordosu mavisi, Bonus'un harbisi' sloganıyla taraftarların kullanımına sunulan kart ile birlikte fotoğraf çektirildi.

Şenol Güneş, bu sırada Beyazıt Öztürk’e 'Beyaz'ın fiziği iyi onu transfer edeceğiz' dedi. Beyazıt Öztürk ise Güneş'e nerede oynayabileceğini sordu. Güneş de 'Kilona göre' cevabını verince. Gineli oyuncumuz İbrahima Yattara, 'Sen yedek oynarsın' dedi. Beyazıt Öztürk de o zaman ikimiz de yedekte otururuz'' dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ve beraberindekilere Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yemek verildi. Yemekte Başkanımız Sadri Şener, Ateş’e plaket, Divan Başkanımız Ali Özbak ise onur üyeliği belgesini takdim etti.


Diğer Fotoğraflar


5651-9U6G8P9S.jpg


5651-5Q2T5V1L.jpg


5651-3Z4F0K7R.jpg


5651-2K6T5A5K.jpg


5651-0V7G9Q0S.jpg


5651-3L1P3R8W.jpg


5651-0A1G6K4S.jpg


5651-6W0F9M7M.jpg


5651-5Y2J2I5V.jpg


5651-3R3F6H0M.jpg


5651-2H9S1C2E.jpg


5651-4T1W4Y0N.jpg


5651-3S4Z9D7K.jpgTrabzonspor.org.tr


-----------------------

Yattara'dan Beyaz'a; "Senin yerin benim yanım"

Trabzonspor'un bir banka kartıyla yaptığı anlaşmada konuk firmanın ekran yüzlerinden şovmen Beyazıt Öztürk'tü ve ortaya ilginç diyaloglar çıktı.beyaz-sadrisener-trabzonspor.jpg
Trabzonspor ile Denizbank arasında imzalanan Trabzonspor Bonus Kart anlaşmasının imza törenine şovmen Beyaz, damgasını vurdu. Güneş'ten transfer teklifi alan Beyaz, "Hocam nerede oynarım?" diye sorunca araya giren Yattara, "Senin yerin benim yanım, yani yedek kulübesi" diyince salondakiler gülme krizine girdi.

Trabzonspor'un Denizbank ile yaptığı Trabzonspor Bonus Kart anlaşmasının protokolü bugün Zorlu Grand Otel'de düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, İl Emniyet Müdürü Feridun Boz, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Teknik Direktör Şenol Güneş, şovmen Beyazıt Öztürk ile bordo - mavili futbolcular ve çok sayıda davetlinin katıldığı törende espriler havada uçuştu. İmza töreninde ilk olarak konuşan Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, spora her zaman büyük destek verdiklerini belirterek, "Türkiye'de sporu en fazla finans eden bir banka olmaktan gurur duyuyoruz. 'Bordosu mavisi, bonusun harbisi' sloganıyla çıktığımız yolda Trabzonspor'a her yıl 2 - 3 Milyon TL'nin üzerinde kazanç sağlanacağını düşünüyoruz. Trabzonspor Bonus Kart'ta hedefimiz ilk yılda 100 bin rakamını aşmak" diye konuştu.

Daha sonra konuşan Başkan Sadri Şener ise geçen yıl Teofilo'nun transferinde Denizbank'ın kendilerine teminat mektubu verdiğini belirterek, "Eğer o mektup olmasaydı, belki de bu transfer gerçekleşmeyebilirdi. Her Trabzonsporlu'nun bu karttan alması gerekiyor. Ayrıca Denizbank, yeni yapılacak olan müzemize de katkı yapma sözü verdi" dedi.

Teknik Direktör Şenol Güneş de konuşmasında, kartın Trabzonspor'a çok önemli kazanımlar getireceğine inandığını belirterek, "Şahsen ben 4 tane almayı düşünüyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Sadri Şener, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş'e, arkasında, "Ts - Bonus 61" yazılı forma hediye ederken, Beyazıt Öztürk'e de teknik direktör Şenol Güneş tarafından isminin yazılı olduğu forma hediye edildi.

ESPRİLER GÜLME KRİZİNE SOKTU

Protokol öncesi yapılan kokteylde ve protokol imzalanırken ise espriler katılımcıları kahkaya boğdu. İlk olarak Serkan Balcı'ya takılan Başkan Sadri Şener, futbolcusuna, "Denizbank Genel Müdürü'nün yanına geç. Onun milli takımda tanıdıkları var" dedi.

Kulüp Sağlık Kurulu Başkanı Dr. İrfan Coşkun da, "Başkanım, Serkan baba olduktan sonra performansı ciddi bir şekilde arttı" şeklinde konuşunca söze giren Şener, "O zaman Serkan hemen ikinci çocuğu düşün" dedi.

Beyazıt Öztürk ise konuşması sırasında peşi sıra espriler yaptı. İşte Şovmen Beyazıt Öztürk'ün yaptığı espriler:

"Teknik olarak ben bu anlaşmayla ilgili fazla bir şey bilmiyorum. Bana anlaşma olacağını söylemediler. Kendi aralarında anlaşmışlar. Ben aldığım paraya bakarım. Büyüklerime karışmam."

"Ayda 500 TL üzerinde harcama yapan herkese Trabzonspor'un attığı gol kadar bonus veriliyormuş. Bu da demekki baya bonus verilecek. Çünkü bu sene Trabzonspor'un maşallahı var. Denizbank zararlı çıkabilir"

Bu sırada Beyaz, Şenol Güneş'e dönerek, "Hocam maşallahınız var. Kapıdan girdim elinizi tutasım gelmedi. Tuttuğun zaman ya 7 atıyorsunuz, ya 8. Kaçabildiğin kadar kaçmak lazım" dedi.

ic-beyaz.jpg


YATTARA: "SENİN YERİN BENİM YANIM, YANİ YEDEK KULÜBESİ"

Şenol Güneş de Beyaz'ın esprilerine esprili bir dille yanıt vererek, "Denizbank'ın reklamında oynadığın ada çok güzeldi. Umarım bizim takımı da oraya getirirler. Benim kartla ilgili fazla teknik bilgim yok ama futbol anlamında fazla teknik bilgisi olmayanların konuştuğu yerde bende kartla ilgili konuşabilirim sanırım" diye konuştu.

Fotoğraf çekimi sırasında ise Beyaz, Yattara'yı 2 yıldır programa davet ettiklerini ama olumlu cevap alamadıkları söyleyince Güneş, tüm futbolcuları sahneye çağırdı. Yattara'yı şovuna katılmaya ikna eden Beyaz, Şenol Güneş'in transfer teklifine de sıcak baktı. İşte o diyaloglar:

Güneş: "Beyaz'ın fiziği iyi onu transfer edebiliriz"

Beyaz: "Nerede oynarım hocam"

Güneş: "Kilona bakarız."

Yattara:
"Senin yerin benim yanım. Yedek kulübesi"

Beyaz: "O zaman ikimizde yedek kulübesinde otururuz. Ben yedeğin yedeği olurum"


 

michuozawa

Guru
Emektar
Katılım
6 Ağustos 2008
Mesajlar
20,605
Reaksiyon puanı
490
Puanları
83
hamsinin parasını kredi kartı ile ödüyorsa o kişi bir Trabzonludur :D::mrgreen:
Biliyorum çok iyi bir espiri olmadı :D Hayırlı olsun Trabzonspor adına..
 

Son mesajlar

Üst