Haber TP-Link, Tapo Uygulamasının 3.0 Sürümünü Tanıttı

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
26 Mart 2013
465
102
43
Bir TP-Link® markası ve küresel akıllı ev ürünleri sağlayıcısı olan Tapo, yakın zamanda Tapo Uygulaması 3.0'ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu önemli güncelleme, Kasa Smart cihazlarıyla kusursuz uyumluluğa sahip olup, sektör lideri iki markanın tek bir uygulama altında çığır açıcı bir birleşimine işaret ediyor.
Akıllı Ev Ekosistemini Genişletmek
Tapo Uygulaması 3.0, ürün uyumluluğunu Kasa Akıllı cihazlara genişleterek yepyeni bir akıllı ev deneyimi sunuyor. Bu entegrasyon, kullanıcıların TP-Link'in geniş yelpazedeki akıllı ev ürünlerini ve kategorilerini keşfetmesine olanak tanıyarak markalarımız içerisinde daha kapsamlı ve uyumlu bir akıllı ev ekosistemi sağlıyor. Bu entegrasyona rağmen Kasa Smart ve Tapo farklı ve bağımsız markalar olmaya devam ediyor. Kasa Akıllı cihazları Tapo Uygulamasına taşındığında, kullanıcılar hem Tapo Uygulamasındaki hem de Kasa uygulamasındaki cihazları normal şekilde yönetmeye devam edebiliyor.

Tamamen Yenilenen Kullanıcı Arayüzü ve Uygulama Yanıt Verme Hızı
Tapo Uygulaması, kullanıcı arayüzünün (UI) tasarımının tamamen elden geçirilmesini ve uygulamanın yanıt verme hızında önemli bir iyileştirmeyi içeren kapsamlı optimizasyon çalışmalarımızla geliştirildi. Yenilenen kullanıcı arayüzüyle kullanıcılar, uygulamada gezinmeyi ve etkileşimi kusursuz hale getiren daha sezgisel ve görsel olarak çekici bir arayüz bulacak. Ayrıca, keyifli ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunmak için uygulamanın yanıt verme hızını optimize ederek daha hızlı ve daha verimli performansı garanti ediyor.

Kullanıcı Deneyimini Basitleştirin ve Akıllı Ev Otomasyonunu Yükseltin
Kasa Smart ve Tapo akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için birden fazla uygulama arasında geçiş yapma zahmetine veda edin. Tapo Uygulaması 3.0 ile kullanıcılar hem Kasa Smart hem de Tapo cihazlarını tek bir arayüzden zahmetsizce yönetebiliyor ve kullanıcı deneyimini kolaylaştırarak rahatlığı artırabiliyor. Akıllı ev otomasyonunuzu bir sonraki seviyeye taşıyın ve daha geniş bir yelpazedeki akıllı ürünleri tek bir merkezi konumdan kontrol etmenin avantajlarından yararlanın.

Akıllı Rutininizi Zahmetsizce Senkronize Edin
Akıllı rutinleri yeniden yapılandırmanıza gerek kalmadan Tapo Uygulaması 3.0'a sorunsuz geçişin keyfini çıkarın. Cihazlar, gruplar, akıllı eylemler, sahneler, zamanlayıcılar, uzakta modu ve programlar dahil olmak üzere tüm Kasa Smart kurulumları otomatik olarak Tapo Uygulaması 3.0 ile senkronize etmek mümkün.

Kullanılabilirlik
Kasa Smart entegrasyonuna sahip Tapo Uygulaması 3.0 artık Apple App Store ve Google Play Store'dan indirilebilir.
 
Üst