Haber TOZZ bike Londra Elektrikli Araç Fuarı'nda yeni ürünü Pipegun Original'ı tanıttı!

birkk

Öğrenci
19 Nisan 2020
10
5
3
34
TOZZ bike, öncü yaşam tarzı e-mobility ürün tasarımcısı ve üreticisi olarak, Londra Elektrikli Araç Fuarı'na katılım gösterdi ve "Pipegun Original" dahil olmak üzere gelecek ürün serisini duyurdu.

London-EV-Show-2023-TOZZbike.jpg


TOZZ bike, sub-kültürden esinlenen elektrikli mobilite ürünleri tasarımcısı ve üretici şirketi olarak, Londra EV Show 2023'te yer aldı. 28-30 Kasım tarihleri arasında Londra Excel Fuar alanında gerçekleşen etkinlikte kurucular Emre Kuvvetli ve Burak Kazar, basın, müşteriler ve İngiltere'nin EV ekosistemi üyeleriyle buluştu. Tasarım odaklı benzersiz bir yaklaşımla sunduğu ürün yelpazesi ile, e-mobility alanında tarzın önemini vurguladı.

Kurucu ortak ve tasarım yöneticisi Emre Kuvvetli, "Şehir sakinleri, yaşamlarında benzersizlik ve canlılık arayarak, fark edilmeyi kişiliklerinin temel bir yönü olarak görüyorlar. Ne yazık ki, mikro-mobilite ekosistemi içinde tarz ve kişiselleştirme genellikle göz ardı ediliyor. TOZZ bike olarak, bu yaklaşıma kesinlikle karşıyız. Fonksiyon ve stil, tüm ürünlerimizde eşsiz bir deneyim sunmak için uyum içinde kullanılıyor." ifadelerini kullandı.

Pipegun-original-electric-kickbike-low.jpg


TOZZ bike, ilk ürünü Pipegun #1 limitli sürümünü 2021 yılında tanıttı ve Türkiye, Fransa, İspanya ve İngiltere'deki ilk destekçilere 20 ürünü başarıyla teslim etti. 2024 yılı için marka, sınırlı sürüm Pipegun #1'in yüksek derecede özelleştirilebilir yüksek adetli üretim versiyonu olan "Pipegun Original" ile birlikte çeşitli modellerle ürün yelpazesini genişletmeyi planlıyor. Yeni elektrikli kaykay-bisiklet, kurucuların imzaladığı bir doğruluk sertifikası ve seri numara plakası olmadan teslim edilecek; ancak aynı isyankar ruha, uzun ömürlü paslanmaz çelik gövdeye ve renk çeşitliliği sunan 20" BMX lastiklere sahip olacak.

"İşlevsellik odaklı ve tarzı unutan e-mobility pazarına her zaman havalı bir alternatif sunmak için buradayız. Pipegun #1 ile yolculuğumuza katılan ilk 20 destekçimize teşekkür ederiz; hacmimizi artırdık ve Pipegun Original ile birlikte gelecek ürünlerimizi dünyanın geri kalanıyla paylaşmaya hazırız. Londra EV Show, haberi duyurmak için harika bir yer." diyen Burak Kazar, Kurucu ortak ve genel müdür.

Yüksek derecede özelleştirilebilen Pipegun Original, TOZZ bike web sitesinden satın alınabilecek; standart ve stok versiyonlar ise yerel bayilerden temin edilebilecek. Bayi ağı, standart birim satış fiyatı ve diğer detaylar şirketin web sitesinde paylaşılacak.

Kaynak: TOZZ bike Announced the Upcoming “Pipegun Original” electric kick-bike at the London EV Show 2023
 
Üst