Total Video Converter Yükledim Vee...

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Böyle oldu, şu programciamca yazan adresi bi türlü düzeltemiyorum, full yapmak için olarak reg dosyası vardı yaptım acaba ondan mı diye düşünmüyo değilim

yol8e3H.png

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
format factory var zaten ben video croplamak için indirmiştim bana pc ye sokmam artık total video converterı o kadar dandik bi program olamaz, bi de ücretli.
düzelttim peki ama neden silik halde her düzeltmek istediğimde kayıt defterine mi gireceğim?

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Anasayfa değişikliği için Google da birçok çözüm bulabilirsiniz..

Doğrudan Internet Explorer AnaSayfasını REGEDIT üzerinden değiştirebilirsiniz:

Başlat -> Çalıştır -> REGEDIT yazarsanız Kayıt Defteri Düzenleyicisi çıkacaktır. Oradan aşağıdaki konuma gidin
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main
Start Page

Main de Start Page (Başlangıç Sayfası) değerini sağ taraftaki bölümden çift tıklayarak değiştirebilirsiniz.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
onu yaptım zaten neden silik halde her düzeltmek istediğimde kayıt defterine mi gireceğim? onu soruyorum.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
O zaman isterseniz bir de şunları deneyin:

23647847xw9.jpg

Internet Explorer sayfanız yukarıdaki resimde görüldüğü gibi kilitlenebilir.Tekrardan eski ayarına döndürmek ise çok basit..

Aşağıdaki adımları uygulayarak kilitlenen sayfanızı tekrar açabilirsiniz...

1.Yöntem
Başlat menünüzden çalıştıra gelin gpedit.msc yazın

Açılan Grup ilkesi sayfasının sol panelindeki ,Kullanıcı yapılandırmasına tıklayın daha sonra yönetim şablonları,windows bileşenleri ve son olarak internet explorer ı seçin
ypba8.jpg

45411734up2.png

52982985cq5.png

17209536xu2.png

Sağ panelde yenilenen sayfada Giriş sayfası ayarları değişimini devreden çıkar öğesine çift tıklayın.

86007281vt1.jpg

27473661qd4.jpg

Açılan yeni pencerede Devredışı seçeneğini seçin ve tüm pencereleri tamam diyerek kapatın...

2.Yöntem
Başlattan çalıştıra girin regedit yazın.Şu anahtarları açın: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel anahtarını açtıktan sonra sağ bölümde şu değeri görmelisiniz.
HomePage Bu değere çift tıklayıp verisini 0 olarak ayarlayın

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
explorer'i silip yeniden yükleyebi,lirsiniz. birde explorer güncelleme şeklinde yüklenir hatırlatayım..

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
İnternet explorer- internet seçenekleri- gelişmiş-altta sıfırlama var ordan sıfırlayabilirsin total video canverter' idüzgün yerden indirmemişsin :)

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Böyle oldu, şu programciamca yazan adresi bi türlü düzeltemiyorum, full yapmak için olarak reg dosyası vardı yaptım acaba ondan mı diye düşünmüyo değilim

yol8e3H.png
yandex amcadan total video serial diye yazdınmı serialler havada uçuşuyor zaten ne diye reg falan uğraştın anlamadım. ayrıca güzel bi program ben severek kullanıyorum serial girince de HD versiyona dönüşüyor...

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
serial vardı içinde crack klasöründe de reg vardı kurulum yazmadığı için seral+crack diye öyle yaptım ondan oldu. neyse halloldu