Toshiba Satellite L750 laptobumu windows 8.1 yükseltmeye calısıyorum olmuyor Acil

baba352

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese kolay gelsin
Sorunum üstte belirttigim gibi toshiba laptoba sahibim windows 7 ultimate kullanıyorum win 8.1e yükseltmek istiyorum ama uyumluluk programını indirdigimde yükseltemezsiniz söyle bi hata verdi http://i.hizliresim.com/lz0bvg.jpg hatanın sebebini anlayamadım anlayan varsa beni aydınlatabilirse çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

baba352

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
win 7 drıverlerını mı kurdun
windows updateden bişiler indiriyodu onu açmadan tekrar formatladım yine aynı sorunu verdi

nvidianın sitesinden ekran kartını indirdim ama oda 8.1 olarak indi ondan mı acaba

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bu sorun güncel olmayan drıverlerle alakalı formattan sonra hiç bişey yüklemesende bu hata çıkıyormu

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
guvenli modda aç windowsun kendi tanımladığı wlan ekran kartı gibi drıverlerı sil sitesinden win 8 uyumlusunu indir

baba352

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
guvenli modda aç windowsun kendi tanımladığı wlan ekran kartı gibi drıverlerı sil sitesinden win 8 uyumlusunu indir
uyumlusunu buldum wlan ekran kartını vs ama güvenli modda baslatamıyorum win 8 deyken baslangıc yonetıcısımıydı o paneli getiremiyorum ?

baba352

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam guvenlı mod olayında yukledım 8 ile uyumlu olanı yıne aynı hatayı aldım bende tekrar 7 ye cevırdım bılgısayarı olucagı yok galıba bosa ugrastık yınede tesekkurler

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
hocam guvenlı mod olayında yukledım 8 ile uyumlu olanı yıne aynı hatayı aldım bende tekrar 7 ye cevırdım bılgısayarı olucagı yok galıba bosa ugrastık yınede tesekkurler

olsun buda böyle bi deneyim oldu sana

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yedek yoksa temiz kurulum yapmanız daha sağlıklı olur mümkünse 8.1 temiz kurulum dvd si ile deneyin.

radyofon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu sorun ekran kartının sürücüsünden yada AVG' den kaynaklanır. Ekran kartı sürücüsünü uninstall ederek WİN8 için olan sürücüyü install etmelisin. AVG varsa kaldırmalısın.