Toshiba Laptop Indirimde Sizce Nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Kaptan ben en iyisi biraz daga bekleyeyim :) indirimleri vs sen böyle belirgin indirim olursa bir üründe bana fısılda. F/p adamıyım ucuza alamayınca içim rahat etmiyor :D

Doların düşmesi için baya beklemeniz lazım. Aslında en mantıklısı beklemek.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741

Ekran kartı giriş seviyesinde pek oyun performansı vaad etmez fakat diğer özellikler çok iyi tam bir kalite özellikle işlemci ve kasa kalitesi. Daha iyileri var bence onlara yönel.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ekran kartı giriş seviyesinde pek oyun performansı vaad etmez fakat diğer özellikler çok iyi tam bir kalite özellikle işlemci ve kasa kalitesi. Daha iyileri var bence onlara yönel.
Kaptan daha iyileri derken birkac tane link verebilir misiniz?
Ekran karti gtx850 giris seviyesi mi ben bayagi iyi diye biliyordum

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
019_large.jpg

dell,asus,msi,packard bell ve toshiba böyle resim koyabiliyor mu?

Binevi kalite anıtı diyorsun ? :D Monster kendine güveniyor. .

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Güzel cihaz sağlamdır, kalitelidir. Daha performanslıları var ama oda pek kaliteli olmayan GTX 970'li olanlar. En azından kasa, menteşe ve anakart sağlam kolay kolay arıza verecek hassas bir cihaz değil bu çok büyük bir artı.
O zaman son kararım bu olsun pil ömrü dışında hafif taşınabilir efsane cihaz msi lar ağır diye almıyorum bunlar yeni çıkmış tek eksiği ssd ama o da takiliyordur herhalde

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Binevi kalite anıtı diyorsun ? :D Monster kendine güveniyor. .

Ben bu şekilde bakmıyorum. Diğer markalar bir şekilde kendini kanıtlamış, yıllardır piyasada olan dünya çapında markalar. Ne olursa olsun her zaman ürünlerini satın alan bir kesim mevcut. Monster ise öyle değil. Kısıtlı bir alanda satış yapıp , kısıtlı bir kesime özellikle oyun oynayanlara yönelik satış yapıyor. Biraz daha fazla satış yapmak için diğer firmalardan farklı birşeyler yapması gerekiyor. Bu resimde onlardan biri bana göre.

marslan1999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Lenovo bakma hiç kasa kalitesi monsterden daha kötü. En iyi tercihin Dell veya Asus olur.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Lenovo'nun ucuz olma sebebi ise zaten ucuz parça kullanıyor olması başka bir büyüsü yok. Fiyat performans ürünü. Monster gibi markalarda öyle. Saf kalite istiyorsan Dell'den ve packard bell'den vazgeçmeyecksin.
Notebook almadan önce Asus N550JK ve Lenovo Y50 yi incelemiştim. Y50 kasası daha fazla güven verdi bana. 2500 üzerindeki Lenovo Notebook lara kalitesiz demek yanlış olur. Alt seviye ürünlerini incelemedim yorum yapamam.
Dell kalitesi ise tartışılmaz.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Notebook almadan önce Asus N550JK ve Lenovo Y50 yi incelemiştim. Y50 kasası daha fazla güven verdi bana. 2500 üzerindeki Lenovo Notebook lara kalitesiz demek yanlış olur. Alt seviye ürünlerini incelemedim yorum yapamam.
Dell kalitesi ise tartışılmaz.

Lenovonun gerçekten kaliteli kasa ürettiği istisna modelleri mecvut. Ama genele yayarsak böyle.

O zaman son kararım bu olsun pil ömrü dışında hafif taşınabilir efsane cihaz msi lar ağır diye almıyorum bunlar yeni çıkmış tek eksiği ssd ama o da takiliyordur herhalde

SSD takabilirsin. İstersen raid 0 yap.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Lenovonun gerçekten kaliteli kasa ürettiği istisna modelleri mecvut. Ama genele yayarsak böyle.

SSD takabilirsin. İstersen raid 0 yap.
O zaman bu laptop'un fiyatini artık takipteyim insallah sıkıntı olmaz sağolun :)