Toshiba laptop arkadaşlar acil yardim

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar amcam 7 sinde amerikaya gidiyor ve benim cok acil bir bilgisayar seçmem gerekiyor. amcam best buy dan bak bana söle dedi bende bir tane bilgisayar buldum nasıl diye sizlere sormak istedim http://www.bestbuy.com/site/Toshiba...late/1260852.p?id=1218244144261&skuId=1260852

siteden bakıp banada öneride bulunursanız sevinirim 850 dolara kadar alacağım kullanma amacım oyun,internette dolaşmak oyunlarıda ne kdar kalitede açar söylerseniz sevinirim cok acil yanlız arkadaşlar :cursing:

Hp7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.bestbuy.com/site/Acer+-+...lack/6941872.p?id=1218816107946&skuId=6941872 Ben olsam senın aradığın segmentte bu notebooku kaçırmazdım. Karacaerc arkadaşımızın önerdiği ürün birde bu ürün var diğerleri 14.1 inch. zaten oyun zevki vermez 17.3 inch bu hem Dell'den daha iyi çünkü bunun ekran kartı 650M fakat dell'in 630M . Karar senin

8GB RAM,
2gb ekran kartı
17.3 inch ekran
[h=4]i7-3632QM 2.2 ghz (Turbo boost ile 3.2 ) oluyormuş[/h]
Bu bilgisayar , piyasadaki oyunları yüksek ayarlarda rahatlıkla oynatır

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=319100]Hp7[/MENTION] Dell için de 650M var yazılmış? Yanlış bilgi mi ki? Bir de arkadaşa şunu demek lazım tabi, niye oyun için laptop alıyorsun? Ordan bir tane Nvidia690 sipariş et gelince burda kasa topla :D Oyunları piyasaya çıkmadan bitirirsin;)

Hp7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=70517]karacaerc[/MENTION] özür dilerim yanlış bakmışım düzelteyim ozaman İkiside 650M.Bundan sonra şık tasarım a kalmış , karacaerc ın de dediği gibi yapabilirsin ama gösterdiğimiz notebooklar fiyat/performans olarak o sitede bulabileceğin en iyi notebooklar (söylediğin fiyat dahilinde)

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
arkadaşım rami az demişsin bilgisayarda 8 gb ram var daha ne kadar olucakki

Ram az nerde dedim? Orda ramine bakarak alma diyorum, 8 GB her şeye yeter ancak senin önerdiğin toshiba ile yeni çıkan pek çok oyunu açamazken dell ile full de bile oynarsın

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@Hp7 Dell için de 650M var yazılmış? Yanlış bilgi mi ki? Bir de arkadaşa şunu demek lazım tabi, niye oyun için laptop alıyorsun? Ordan bir tane Nvidia690 sipariş et gelince burda kasa topla :D Oyunları piyasaya çıkmadan bitirirsin;)
aynısını amcamda dedi ama benim masaüstü bilgisayarım var artık bundan kurtulmak istiyorum evde led tv var ona bağlıycam oyunlar için birde şu anki bilgisayarımda nvidia gforce 9800 gt 1 gb ekran kartı 4 gb ram intel core 2 duo var ben bu bilgisayarla oynadığım oyunları onlardan biriyle rahat rahat oynasıl değilmi

Ram az nerde dedim? Orda ramine bakarak alma diyorum, 8 GB her şeye yeter ancak senin önerdiğin toshiba ile yeni çıkan pek çok oyunu açamazken dell ile full de bile oynarsın
pardon ben yanlış anlamısım bide amcam toshiba bak onlar orda diğerlerine göre ucuz oluyo dedi ben ondan toshiba baktım ve o hoşuma gitti değerlendiricem peki diğer arkadaşımızın önerdiği bilgisayarla senin önerdiğin pc arasında ne kadar fark var

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=306768]tugrulyanıt[/MENTION] sanırım sadece kozmetik farklar. Dell'in işlemcisi 0.2ghz daha hızlı çalışıyor. Delldeki bütün usb çıkışları usb3.0 . Dell bir tutam daha ağır 0.1 lbs kadar. Bir de dış görünüş tabiki.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende dell i sevdim zaten görünüş alarak hem ağır olması fark yaratmaz benim için

birşey daha sorcam benim masaüstü bilgisayarımın özlelliklerini yukarda yazmıştım ben o pc ile orta düzeyde call of duty black ops2 oynadım bu dell ondan daha iyidir değilmi

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ekran kartın hemen hemen aynı sayılır ancak işlemci ve ram tabiki anakart hepsi daha üst düzey. Full grafik oynayabilmen lazım olmadı high kesin ama :D 3. nesil intel işlemci var üstünde farkını hissedersin

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yardımlarızın için teşekkür ederim dell i almaya karar verdim haydi hayırlısı