Toshiba 3.0 usb yi açamiyorum yardim

Jackson10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bende başlıkta da belirttiğim gibi toshiba 3.0 flash bellek var 40 tl ye aldım fakat biraz kullandıktan sonra ne olduysa artık açamıyorum garantiye yollamıştım değişmişlerdi şimdi yine aynı sorun başgösterdi. Açmak için tıkkadığım zaman
WİNDOWS E DİSKİNİ BİÇİMLENDİREMİYOR
Diskin ve sürücünün düzgün bir şekilde bağlı olduğundan ve diskin salt okunur olmadığından emin olduktan sonra yeniden deneyin Diyor. Ne yapmam lazım abimin pc de benim pc dede denedim fakat olmadı.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
beyler bende başlıkta da belirttiğim gibi toshiba 3.0 flash bellek var 40 tl ye aldım fakat biraz kullandıktan sonra ne olduysa artık açamıyorum garantiye yollamıştım değişmişlerdi şimdi yine aynı sorun başgösterdi. Açmak için tıkkadığım zaman
WİNDOWS E DİSKİNİ BİÇİMLENDİREMİYOR
Diskin ve sürücünün düzgün bir şekilde bağlı olduğundan ve diskin salt okunur olmadığından emin olduktan sonra yeniden deneyin Diyor. Ne yapmam lazım abimin pc de benim pc dede denedim fakat olmadı.

Aynı sorun bende vardı patladığına kanaat getirip çöpe atmıştım fazla ümit bekleme benden söylemesi. Bide aldığın yere geri ver bence

Jackson10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hadi ya vatan dan almıştım tekrar garantiye vermeyi düşünüyorum ama belki biri yardımcı olabilir diye düşünüyorum