Torrent Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Merhaba arkadaşlar. Ben Torrentten oyun indirirken tracker ekliyorum ama eklediğim trackerin yanında ''Torrent not registered with this tracker'' diyor. Bu sadece zamundanın trackerinde oluyor. Diğerlerinde olmuyor. Normalde yanında çalışıyor yazması gerekiyor ama böyle yazıyor. Başka trackerlerde de ''Host adı bulunamadı,zaman aşımı,torrent not such hosted'' gibi şeyler yazıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim acil...Ekli dosyayı görüntüle 10361

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
bütün zamunda linklerinde mi var bu problem?
torrent dosyası burada yok diyor.

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Aynen tüm zamundalarda öyle diyor. Torrentte hata var herhalde :S

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Torrenti sanırım zamunda üzerinden değilde forumlardan eklediniz galiba sorun oradan kaynaklanıyor olabilir.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
üyelik dışı dosya olduğundan hocam büyük olasılık :) bende öyle hata verdi denedim.

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Zamundanın sitesindeki trackerleri nerede bulabilirim peki ?

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Arkadaşlar yardım edeniniz yok mu ?

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Çok sağol. Ama ben diğerini indiriyordum ve %7.1 olmuştu. Oyun GTA 5. Başka oyun olsa bunu sormazdım ama bu oyun çok uzun süre iniyor. Bu trackeri diğer torrente aktarmanın yolu yok mu acaba ?

SDN Üyesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran Alıntısı 2.PNG

Arkadaşlar, yardımınız lazım. 458MB boyutunda bir dosya indirmekteyim. İndirmeye başladığında %27'de kalmıştı uzun bir süre. Daha sonra baya bi ilerledi ve %97.2'ye geldiğinde durdu. Tracker eklemesi yaptım, İnternette farklı çözümler denedim ama yine de İndirme hızı %0.0'da kaldı. Hızını nasıl arttırabilirim?

Teşekkürler.

empatiq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ekli dosyayı görüntüle 100872
Arkadaşlar, yardımınız lazım. 458MB boyutunda bir dosya indirmekteyim. İndirmeye başladığında %27'de kalmıştı uzun bir süre. Daha sonra baya bi ilerledi ve %97.2'ye geldiğinde durdu. Tracker eklemesi yaptım, İnternette farklı çözümler denedim ama yine de İndirme hızı %0.0'da kaldı. Hızını nasıl arttırabilirim?

Teşekkürler.
Duraklatıp yeniden başlatmayı denediniz mi? O şekilde olduğunda ben duraklatıp tekrar başlatıyorum düzeliyor.

SDN Üyesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim. Olmadı. Sağ altta sarı üçgen içerisinde ünlem var ve "Gelen Bağlantı Yok" yazıyor. Bu varken indiremiyorum.

SDN Üyesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Sonuç: Hız Testi Başarısız" diyor ve "beklenen mesaj sunucuda zaman aşımına neden oldu" gibisinden bir hata veriyor hız testi için.