Torrent Sitesi Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bu Başlık altından yapılacak her türlü davetiye dağıtımı paylaşım amaçlı olup karşılıksız yapılacaktır.Sitelerin davetiyesini almak için lütfen konua eposta bırakıp gitmek yada pmler atmak gibi yollara başvurmayın. Belirli kuralları taşıyorsanız davetiyeniz gönderilmektedir. Kuralları yerine getiremeyenlerin istek yapmaması rica olunur.

Davetiyeler:

3x Filelist
1x Torrentleech** ( Davetiye Sistemi Kapalı )
1x Iptorrents
2x Torrentsmd
5x Linkomanija
1x SDBits** ( TR Den üye olmak Yasak sanırım ) ( Box olamdan tutunulması çok zor )
20x BithdTV
1x Freshon
1x Karagarga**
1x Bitgamer**

Türk Torrent Sitelerinin Dağıtımı yapılmamaktadır.

-(**) olanlar için Seedbox gerekmektedir.
-Bütün siteler için 3 adet yabancı profil linki gerekmektedir.
- Gönderip göndermeme hakkımı saklı tutarım.

Davetiyeler zamanla güncellenecektir.

tillov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yabancı sitelere ait üç tane profil linkim var fakat bu linkleri size pm atmadan nasıl gönderebilirim?1xfilelist.ro davetiyesine ihtiyacım var size uygun gelirse rica edeceğim

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Anladım. Mail adresimi PM den gödneriyorum siz o adrese gönderin profil linklerini

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Lütfen konuya gmail adreslerinizi yazmayınız. Sizin için söylüyorum. Davetiyenizi Gönderdim.

Ayrıca bundan sonra konuya yazmadan direk PM atan kullanıcıların mesajlarını cevaplamayacağım.

Lütfen Mail adresi verirken Gmail adresi olmasına dikkat ediniz.

sansursuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
davetiyeyi özel mesaj yoluyla istedim, şimdiden teşekkürler. kolay gelsin

kavsuka

Asistan
Reaksiyon puanı
2
s.a kardeşim sdbits ve karakarga için istekte bulunmak istiyorum

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
elimde tomarla torrent sitesi var ihtiyacım yok, yalnız karagarga kaçırılmaz. :) ben istemiyorum ama üyeliği alan kıymetini bilsin. Arkadaşa da bu cömert hareketinden dolayı teşekkür ederim kendi adıma.

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Her üyeye 1 davetiye gönderiyorum şu anda ilerleyen zamanlarda olabilir.

beprofi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende alabilirmiyim davetiye hangisinden kaldıysa artık?

tillov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her üyeye 1 davetiye gönderiyorum şu anda ilerleyen zamanlarda olabilir.
eyvallah SHaDeWRoX üstad torrent-davetiyeler formundan beni attılar güya sekasekaymışım adamı güldürüyor bunlar artık normal üyeleride sekaseka diye dışarı atıyorlar.çok da tın atarsanız atın ben sekaseka değilim amma yaptınız çok yanlış torrent-davetiyeler formuna bir daha gelmem.alın başınıza çalın formunuzu.

alesta66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eyvallah SHaDeWRoX üstad torrent-davetiyeler formundan beni attılar güya sekasekaymışım adamı güldürüyor bunlar artık normal üyeleride sekaseka diye dışarı atıyorlar.çok da tın atarsanız atın ben sekaseka değilim amma yaptınız çok yanlış torrent-davetiyeler formuna bir daha gelmem.alın başınıza çalın formunuzu.

Admin paneli yalan söylüyor yani? Bıkmadan usanmadan yalan söylüyorsun pes artık

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
torrent sitelerinde ne olaylar dönüyor bilmiyorum ama olayları buralara taşımıyoruz.

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Lütfen ihtiyacı olan kişiler davetiye istesinler sırf siteyi merak uğruna davetiye istemeyiniz. Merak ediyorsanız tanıtım konularına bakınız.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Konu başlığı altında dağıtılan davetiyelerden çıkar amaçlı talepler olursa SDN yönetimini bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar.