@Toprak Kokusu neden yok?

Bu konuyu okuyanlar

İkaya

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
60
Merhaba, toprak kokusu adlı kullanıcı neden hazirandan beri girmiyor?

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Usain bile moderator olmus. :) hayirli olsun. Buyuyunce bende moderator olmak istiyorum :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bizim Topraktı o. Hepimiz çok sevmiştik onu. Çok şeker, hanım hanımcık, nazik, kibar bir kızımızdı bizim. Hele de benim gibi kız evladı olmayan mustağrip babalar için çok ayrı bir yeri vardı.

Lakin, birden ayrılıp gitti. Sanırım daimi bir gidiş değil de, bir gün geri dönmek üzere bir niyetle ayrılıştı bu. Çünkü bir taraftan üniversite sınavlarına hazırlığı vardı, bir taraftan da sanırım internet sorunları olduğunu duymuştum.

Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin inşaallah. Umarım tez zamanda döner.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Bizim Topraktı o. Hepimiz çok sevmiştik onu. Çok şeker, hanım hanımcık, nazik, kibar bir kızımızdı bizim. Hele de benim gibi kız evladı olmayan mustağrip babalar için çok ayrı bir yeri vardı.

Lakin, birden ayrılıp gitti. Sanırım daimi bir gidiş değil de, bir gün geri dönmek üzere bir niyetle ayrılıştı bu. Çünkü bir taraftan üniversite sınavlarına hazırlığı vardı, bir taraftan da sanırım internet sorunları olduğunu duymuştum.

Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin inşaallah. Umarım tez zamanda döner.
Evet Üniversite sınavına hazırlanıyor umarım yakın zamanda döner foruma ancak dediğine göre foruma girse eskisi gibi çok aktif olmayacakmış

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
bence byük ihtimal arasıra 5-10 dk bakıp çıkıyordur hesabına giriş yapmadan :D merak ediyordur buraları
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanki en son foruma ve üyeleri trip atıp burada adalet ve eşitlik yok diyerek gitmişti =?
hayır bildiğim kadarıyla kimseyle kavgası yoktu üniversite sınavına hazırlanıyor sadece
[
eski mesajlara bi baktımda sanırım bayrama kadar girmicekmiş

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,424
Toprak kokusu seneye lgs ye hazırlanacak @nixc0r ve bana öyle dedi hafta sonu gireceğim dedi ama girmedi.

Sanki en son foruma ve üyeleri trip atıp burada adalet ve eşitlik yok diyerek gitmişti =?
Benimde hatırladığım forumda hiç trip atmayan iyi bir arkadaşımızdı.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Toprak kokusu seneye lgs ye hazırlanacak @nixc0r ve bana öyle dedi hafta sonu gireceğim dedi ama girmedi.

Benimde hatırladığım forumda hiç trip atmayan iyi bir arkadaşımızdı.
Lgs değildir ya üniversite sınavıdır 16 yaşındaydı da bence lise 3 e geçmiştir sınava hazırlanmak için erken gibi :)

Bende merak ediyorum İnşallah dönüp bir merhaba der ya yalnız kaldım:( Wifi yoktu zaten belki tatil için internet olmayan bir yere gitmiş veya paketini yenileyememiştir ama sınava çalıştığını hiç söylememişti lise 3 e geçmiş gibi geliyor:)

Böyle değildir İnşallah.Forumu çok büyütmemek lazım eski halini özlesem de...Ne yapalım elden bir şey gelmiyor sakalımız yok sözümüzde dinlenmiyor.