Tolga Zengin’den Fenerbahçe’ye: Şikeciler!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
33
tolga_zengin_sikeciler_1486530847_511.jpg


Beşiktaş’ın Fenerbahçe ile kendi evinde oynadığı maçın yankıları hala sürüyor. Beşiktaş’ın kaleci kadrosunda yer alan Tolga Zengin Fenerbahçeli oyunculara devre arasında koridorda bağırdığı iddia edildi.

Özellikle Tolga Zengin’in “Şikeciler” şeklinde soyunma odası koridorlarında Fenerbahçeli oyunculara karşı seslendiği ve bağırdığı ifade edilirken, arada Fenerbahçeli yöneticilerin girerek olası bir tartışmayı önlediği belirtildi.

Herkes Birbirini Şikayet Etti!

Devre arasında yaşanan olaylar yeni yeni ortaya çıkarken, maç sonrasında en çok dikkat çeken detaylardan birisi ise iki takımın da birbirini farklı nedenlerden dolayı Türkiye Futbol Federasyonu’na şikayet etmesi oldu.

Fenerbahçe yönetimi tarafından yapılan şikayetlerde soyunma odası koridorlarında görevli olmayan pek çok kişinin olduğu belirtilirken, yönetimin iddiaları dikkat çekti. Zira taraftarların koridorlara alındığını söyleyen yönetim, taraftarların futbolculara saldırması için uygun ortamın hazırlandığını iddia etti.

Bugün gündeme gelen ve Haber7 gibi pek çok farklı kaynakta yer alan haberlerin ardından özellikle Fenerbahçeli taraftarların Kaleci Tolga Zengin’e tepkisi sosyal medyada oldukça yoğundu.
 
Katılım
7 Şubat 2017
Mesajlar
214
Reaksiyon puanı
46
Puanları
28
Beşiktaş şikeyle kazandıkları kupayı şike yaptık diyerek geri vermeleri kadar saçma bir şey. TR'de şike yapmayan takım kalmadı hala birbirlerine laf atma çabasındalar. Yazık cidden...
 

topalsolucan

Müdavim
Katılım
25 Mart 2010
Mesajlar
15,674
Reaksiyon puanı
555
Puanları
113
şike futbolun kendisi zaten be. atılan taç sayısından gösterilen kartlara, şutlara, paslara kadar herşey iddia ürünü olmuş. binlerce resmi, gayri resmi bahis siteleri ve milyonlarca oynayan kurbanları var. bunca dalaverenin doğrudan merkezinden olan bir şeye şike hile hurda karışmaması mümkün mü? herkes birbine hile yapıyor diyor, kabul edin hepsi yapıyor.

ben geçliğimde 3 sene 1. amatör kümede bir klüpte oynadım, ligden düşme potasında olan klübümüze maddi manevi yakın olan takımları kurtarmak amaçlı sattığımız maçların hesabı yoktu. başkan geliyordu soyunma odasına, bu maçı kaybedeceğiz, şahsi olarak rahatsız olup oynamak istemeyen varsa yedekte çıksın diyordu ve maçı kaybediyorduk. bu kadar basit.
 
Üst