Haber TOGG İçin Bankalar Kârsız Kredi Verecek!

Bu konuyu okuyanlar

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Togg'a ilişkin kredi açıklaması yaptı. Nebati, "Kamu bankaları ile bugün görüştük. Togg alımında gerekirse kar etmeyecek şekilde kredi verecekler" dedi.

Togg'un renkleri belli oldu! Yerli otomobil Türkiye'nin güzelliklerinden  ilham aldı - Takvim

Kamu bankaları yerli otomobil TOGG için uygun kredi verecek.

TRT Haber'e konuşan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Kamu bankaları ile bugün görüştük. Togg alımında gerekirse kar etmeyecek şekilde kredi verecekler" dedi.

Togg'un ilk modeli C-SUV'un ön siparişleri Şubat ayında alınmaya başlanacak. Aracın fiyatı da ön siparişlerin başlamasıyla belli olacak.

Böyle bir uygulama hayata geçerse TOGG almayı düşünür müsünüz?

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
sedan modeli egea paraları 400-450 suv modeli Tiguan tuscon paraları 900 civarı olursa alınır. üstü vereceksem niye yerli bineyim. Alman malı varken

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
sedan modeli egea paraları 400-450 suv modeli Tiguan tuscon paraları 900 civarı olursa alınır. üstü vereceksem niye yerli bineyim. Alman malı varken
Çok gurur verici bir durum kendi otomobilimizin üretim bandında görmek. Markanın tüm çalışmaları harika gidiyor. Özellikle renklerin isimlendirmelerine bayıldım.

Yerli ve ithal malzeme kullanım oranı olarak ithal ağırlıklı iken "YERLİ" olarak lanse edilen Togg bence bu konuya açıklık getirerek bu konuyu yapmaları lazımdı. Millet olarak dini yada mili değerleri göz ardı edip karalayabiliyoruz. Şahsen bu yanımızı sevsemde bazı konularda verimli olmuyor.

Şahsen ne olursa olsun benim alcağım araç olmayacaktır. Bir çok açıdan başarılı dursada, üretiminin 3. yılında almayı düşünebilirim.

Son mesajlar