Yardım Tk Domain Satın Aldim Ama Ücretsiz Hosting Lazım

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba arkadaşlar geçmişte ücretsiz olarak yapılıyordu daha doğrusu bildiğim firmalar hosting alabiliyordum şuan domain i 10 senelik kiraladım ama ücretsiz hosting bulamadım sizin bildiğiniz bir hosting firması varmı parayla alana kadar ücretsiz denemek istiyorum şimdiden teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye .tk aldım çünkü seviyorum

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
243
Poyraz hosting kesinlikle tavsiye etmem. 2018'de illegal işlerdeydim, poyraz hosting kullanıyordum, manevi olarak zarar verdiğim biri poyraz hostingin sahibinin arkadaşıymış. Kendisi onunla görüşmüş ve benim bilgilerimi istemiş, poyraz hosting kendisine TC bilgilerim dahil bütün bilgilerimi vermiş. Telefon numaram da dahil. Kesin bilgidir. Ne kadar illegal iş yapsam ve karşı taraf haklı olsa da bir hosting firmasının, kişisel bilgileri yasal merciler harici paylaşmaması gerekiyor.( hatta bu manevi zarar verdiğim kişiyi buldum instagramda, 430k takipçisi var ama adını vermeyeceğim, hipotezimi o kişi de kanıtlayabilir) Kurumsal bir firma olabilir ama profesyonel değil. Google'a ücretsiz hosting yazdığınızda birçok ücretsiz hosting firması çıkacaktır hocam. Ya da eğer faydalı, yararlı ve geleceği olan bir projeyse benim çok tanıdığım var, ücretsiz hosting ayarlarız. Ama bir şeyler deneyecekseniz dediğim gibi Google'da arama yapmanızı öneririm.

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Poyraz hosting kesinlikle tavsiye etmem. 2018'de illegal işlerdeydim, poyraz hosting kullanıyordum, manevi olarak zarar verdiğim biri poyraz hostingin sahibinin arkadaşıymış. Kendisi onunla görüşmüş ve benim bilgilerimi istemiş, poyraz hosting kendisine TC bilgilerim dahil bütün bilgilerimi vermiş. Telefon numaram da dahil. Kesin bilgidir. Ne kadar illegal iş yapsam ve karşı taraf haklı olsa da bir hosting firmasının, kişisel bilgileri yasal merciler harici paylaşmaması gerekiyor.( hatta bu manevi zarar verdiğim kişiyi buldum instagramda, 430k takipçisi var ama adını vermeyeceğim, hipotezimi o kişi de kanıtlayabilir) Kurumsal bir firma olabilir ama profesyonel değil. Google'a ücretsiz hosting yazdığınızda birçok ücretsiz hosting firması çıkacaktır hocam. Ya da eğer faydalı, yararlı ve geleceği olan bir projeyse benim çok tanıdığım var, ücretsiz hosting ayarlarız. Ama bir şeyler deneyecekseniz dediğim gibi Google'da arama yapmanızı öneririm.
Kusura bakmayın bilmiyordum daha önce kullanmıştım bende ama artık önermem

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Bakındım ancak bazıları yasa dışı domain diyip izin vermiyor. .tk yasaklanmış.. kişisel bir site kuracam belki ilerde kitabımı yazıp bitirdiğim zaman bu site üzerinden pazarlarım

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bakındım ancak bazıları yasa dışı domain diyip izin vermiyor. .tk yasaklanmış.. kişisel bir site kuracam belki ilerde kitabımı yazıp bitirdiğim zaman bu site üzerinden pazarlarım
tk uzantıları google bile kabul etmiyordu sanırım, alman hata olmuş... Ücretsiz hosting hizmetleri tuzaktır, önce senden bilgilerini alırlar sonra türlü bahanelerle hostingde sorunlar çıkarırlar yani doğru düzgün siten çalışmaz.

İnternet adresin nedir? :) Hosting için en ucuz bir öenride bulunayım. Yapacağın işi de tam yazarsan o na göre hosting paketlerine bakalım.

Şöyle bir ücretsiz host sağlayan site buldum ama ne olduğu nasıl çalıştığı hakkında bi fikrim yok, denemesi bedava:

Son düzenleme:

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
tk uzantıları google bile kabul etmiyordu sanırım, alman hata olmuş... Ücretsiz hosting hizmetleri tuzaktır, önce senden bilgilerini alırlar sonra türlü bahanelerle hostingde sorunlar çıkarırlar yani doğru düzgün siten çalışmaz.

İnternet adresin nedir? :) Hosting için en ucuz bir öenride bulunayım. Yapacağın işi de tam yazarsan o na göre hosting paketlerine bakalım.

Şöyle bir ücretsiz host sağlayan site buldum ama ne olduğu nasıl çalıştığı hakkında bi fikrim yok, denemesi bedava:

Yazayım bari nasıl olsa faaliyette degill ve actigim zaman raporlarım kaldırılır ben kişisel bir site kuracam .tk bana türk çağrıştırdığı için seviyorum.. o yüzden aldım belki kitabın biterse tanıtım sitesi olur kitabın arkasında olur
Dertsizali.tk

Hata veren sitenin linkini kullandım şimdilik baglanilimiyordan iyidir ?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Yazayım bari nasıl olsa faaliyette degill ve actigim zaman raporlarım kaldırılır ben kişisel bir site kuracam .tk bana türk çağrıştırdığı için seviyorum.. o yüzden aldım belki kitabın biterse tanıtım sitesi olur kitabın arkasında olur
Dertsizali.tk

Hata veren sitenin linkini kullandım şimdilik baglanilimiyordan iyidir ?
.tk uzantısı sana Türk ifadesini çağrıştırabilir ama önemli olan okuyucularına, okuyucu potonsiyeline çağrıştıracağı şeylerdir. .tk uzantısı pek tutulmaz, hoş karşılanmaz çünkü yasa dışı ve saçma sapan bir çok site kolayca sahte ve ahlak dışı içerik oluşturup yayınlayabiliyor. Daha başka amaçlarda da kullanılabiliniyor o yüzden uzak durmalı.

Sana şöle en ucuzundan güzel bir site adresi ve host veren paket bulalım :)

aslanhosting

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

Ücretsiz deneme yapıp sonrasında isterseniz 6,99₺'den başlayan sınırsız paketlerimizden alım yapabilirsiniz.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyar, projelerinizde başarılar dileriz.

aslanhosting

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Iyi de ücretsiz paketiniz yok
Merhaba Ali bey,

Tarafınıza canlı destek üzerinden konu ile alakalı dönüş yapılmış fakat siz size sağlanacak olan ücretsiz hosting’i almak istememişsiniz, tarafımızla alakalı herhangi bir sorun bulunmuyor.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Ozkan3443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Freehosting.com
İnfiniyty free
Blogger(bloggera bağlanabiliyor başka alan adları)