Tivibu uydu iyi midir?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Creative

🚲
Yönetici
Admin
Tivibu'nun tek artısı bence şeç izle olayı, kaçırdığınız bir dizi yada program olduğunda istediğiniz zaman o hafta içerisinde izlemeniz.
 

hby1997

Üyecik
tivibu uyduda seç izle geri sarma özellikleri var mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

neden pişmansınız ve iptv mi uydu mu kullanıyorsunuz
 

hby1997

Üyecik
bende ttneti sevmiyorum ama mecbur şuan iptv istemediğim için turkcelltv+ almayacağın uydunet oladiği için kablotv de yok tivibu uydu ve d-smart kalıyo geriye d-smart yada tivibu alıcam şuan tivibuya daha yakınım ama tivibu uyduda kafamda bi kaç soru işareti var.
 

SmokeXD

Dekan
Seç izlede ileri geri sarabiliyorsunuz.
Aslında ben de şikayetçiyim 16 Gb Kotalı İnternet ve Sinema Paketi 65 lira. Onun yerine 100 Gb Akk alsak daha iyi de babam razı olmuyor.
 

hby1997

Üyecik
ben kesinlikle iptv istemiyorum çünkü ttnetin interneti cok kötü ve stabil değil ondan tivibu uydu alacağım tivibu uydu kullanan memnun yada pişman olan var mı?
 
Şu anda izliyoruz, fena değil inter net kotasını etkilemiyor. Ama internet hızını düşünüyor. Uydu anteninden usandim diyenlere tavsiye ederim.
 

aven

Üyecik
tivibu uyduda durdur izle geri al izle olayı yok.
görüntü kalitesi olarak sorun yok gayet başarılı.
ben yeni iptal ettirdim ettirme sebebim ise sinema kanalları ve belgesel kanalları beklentilerimin çok altında kaldı. bana göre ayda 2 tane güzel film var o kadar geri kalanları ben beğenmedim.
ip tv de kanallar daha çok ve daha iyi ben evimde internet kullanmadığım için almadım.
 

topalsolucan

Rektör
ben tivibu ip tv kullanıyorum ve çok memnunum. karda yağmurda yayın kesildi, çanak döndü derdi yok. mozaiklenme karıncalanma vs. de hiç olmadı. en beğendiğim özelliği görüntüyü dondurma ve ileri geri alma. ekranda anlık bişeyi kaçırdığım zaman geri alıp tekrar izlemek paha biçilemez.
 

hby1997

Üyecik
uydu tv yi şuan kullanıyorum gayet iyi yalnız iptv ye göre kanal sayısı az ama kanal atlamaları var yani yeni kanallar eklenecek sinema paketininde 15 tl olması gayet iyi bence
 

Derfils

Üyecik
Sakın bulaşmayın dolandırıcı bunlar söyledikleri fatura asla gelmiyor 2 sene yakanızı kurtaramazsınız!!! Ben yandım siz yanmayın

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tivibu uydu sinema paketi+internet alacağım tivibu'nun görüntü kalitesi ve kanalları iyi mi?
Tivibu uydu sinema paketi+internet alacağım tivibu'nun görüntü kalitesi ve kanalları iyi mi?
Sakın bulaşma 2 yıl boşuna para ödersin!!!
 
Son düzenleme:

Son mesajlar

Üst