Tivibu kullananlar memnun mu?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tivibu ev kullanıyorum tivibu ev maxi plus gerçekten dehşetle vahşet karişik
kalite o kadar güzelki 42 inc led tv de izlerken gerçekten süperdi
ama uydu yayınları kadar iyi olmasada büyük bir hayalin gerceklesmesi artik
uydular kalkıcak IPTV devri artik bnde hiçbir problem yok airtiesin cihazini kullanıyor

:) donma , yayinda donma ekrandaki ciziklikler kareler v.s bu tip problemler yok
8 mbps paketteyim ama 16 mbps ye sabitlediler :D snr ve hat zayiflamam cok iyi

tivibuda kanal gecislerinde kasma falan yasamiyorm .

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Tivibu ev paketlerinde internet bağlantısına artık ihtiyaç yok diye biliyorum.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
takılmaktan kanallar izlenmiyorki . para verip almaya değmez. üç kağıtcı ttnet ilk önce bizden aldığı paraların hizmetini versin .8 mbit deyip millete 3 5 mbit itelemesini biliyor. neyse konuşmayayım .
aynen dostum 50 gb adil kullanımı 100 gb yaptım işten sonraki saatlerde 8mbiti 5mbite düşürüyorlar, önceden böyle bir şey yoktu, daha üst tarifelerde de aynı sorun var hatta daha fazlası . kısaca Ttnet'e ne kadar fazla verirsen seni o kadar kazıklıyor olay bu ...

Besonnen

Asistan
Reaksiyon puanı
1
TVbu ilk zamanlarda güzeldi şimdi herşey yavaş yavaş cıvıklastırıyorlar hiç gerek duymuyorum bile internet ayagımın altında ne istiyorsam izliyorum yeter önceden tvbu mu vardı olmasada olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Biz iPad dem girmek istiyoruz ama silverlight diye bir şey yükleyin diyor ne yapmalıyız bunun Apple sürümü nedir?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Biz iPad dem girmek istiyoruz ama silverlight diye bir şey yükleyin diyor ne yapmalıyız bunun Apple sürümü nedir?
IPad ten izleyebvilmeniz için öncelikle tivibu cep üyeliğinizin olması gerekiyor. Bakın tivibu web değil ikisi ayrı üyelik gerektiriyor. Tivibu cep üyesi olmanız gerekiyor. Sonra Tablet üzerinden appStore a girip uygulamayı indirip yüklemeniz gerekiyor. Vede sonra giriş bilgilerinizle tablet üzerinden giriş yapacaksınız..

Eğer tivibu web maxı plus üyeliğiniz varsa tivibu cep bedava ttneti arayıp (4440375) tivibu cebi aktifleştirmeniz gerekiyor..

AppStore yazılımına buradan bakabilirsiniz.. En altta sağ tarafta.

http://www.tivibu.com.tr/tivibu-dunyasi.tvb#Tabcep

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
TTnet 3 ay Tivibu aboneliği hediye etti, açtırma zahmetine bile girmedim.Direk İptal.

Er-soy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba bu iptv' yi yurt dışında kullanma imkanımız var mı?

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
[MENTION=361878]Er-soy[/MENTION] var sanırım Türk ip adresiyle,ben tivibu olmasa zaten ttneti iptal ettireceğim ama dt kanalları var diye discovery falan iptal edemiyorum.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Tivibuyu soruyorsanız yurt dışına yok.. Sadece Türkiye çapında.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Kullanmadım hiç ama konuda mesajım bulunsun yorumlar ileride lazım olabilir :)

tivibumagduru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dünyada karşılaşabileceğiniz en insanlık dışı muameleyi görmek isterseniz tivibuya bulaşın. Türk Telekom dan her hizmet aldığımda bin defa pişman oldum. Buna rağmen tivibu saçmalığına bulaştım. Bir de taahhüt saçmalığı eklendi. Kurtuluş gününü iple çekiyorum.

tugrulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tivibu uzun bir suredir kullaniyorum.
Oldukça memnumum
Artik televizyona bağlı değilim. Ben ne zaman ne izlemek istersem onu izliyorum.
Sisdetle tavsiye ederim