Tırnağım yarısından kırıldı

Bu konuyu okuyanlar

saçmalamayınaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar tırnağım biraz uzundu kapak açarken ne olduğunu anlamadan tırnağın yarısı kırıldı ben de üstündeki ojeyi silerek zor bela tırnağın kalan kısmını kestim. İnternette bir şeyler okuduğumda kiminin tırnağı 2.5 yıl çıkmamış. Bu dönemde bir tırnak için doktora gitmek istemediğin için evde hallettim. Korkuyorum biraz başından böyle bir olay geçen varsa yardımcı olabilir mi

SerkaNL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
benim tırnağım da kökten çıkmıştı ama 2 aya çıkmıştı 1.5 1 ayda çıkar korkacak birşey yok :)

• Beğen
Reactions: _X_

İsimyok08

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,106
Hastaneler hergün düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Enfekte olmuş hastalar farklı bir bölümdeler. Bence bir doktora gidin sorun. Burda kimse doktor değil. Tabi doktor değiliz diye yardım etyemezlik yapmayız. Fakat bizim dediklerimiz yanlışta olabilir. Mesela dün göz doktoruna gittim. Göz kuruluğu şikayeti yüzünden. Fakat kırılan tırnak öyle 1.5 , 2 seneye kadar sürmez. Tahmini 2 3 aya çıkar.

saçmalamayınaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
önemli değil ama kesin konuşmayım dahs geçte çıkabilşr
Çıksın da zamanı fark etmez ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hastaneler hergün düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Enfekte olmuş hastalar farklı bir bölümdeler. Bence bir doktora gidin sorun. Burda kimse doktor değil. Tabi doktor değiliz diye yardım etyemezlik yapmayız. Fakat bizim dediklerimiz yanlışta olabilir. Mesela dün göz doktoruna gittim. Göz kuruluğu şikayeti yüzünden. Fakat kırılan tırnak öyle 1.5 , 2 seneye kadar sürmez. Tahmini 2 3 aya çıkar.
Teşekkürler ☺?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
işaret parmağımdaki tırnağı sol elimin işaret parmağını 100kg'luk kablo bobinleri arasında sıkıştırınca düşmüştü yenisi çıktı çıkar korkma...

wildecooke

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Arkadaşlar tırnağım biraz uzundu kapak açarken ne olduğunu anlamadan tırnağın yarısı kırıldı ben de üstündeki ojeyi silerek zor bela tırnağın kalan kısmını kestim. İnternette bir şeyler okuduğumda kiminin tırnağı 2.5 yıl çıkmamış. Bu dönemde bir tırnak için doktora gitmek istemediğin için evde hallettim. Korkuyorum biraz başından böyle bir olay geçen varsa yardımcı olabilir mi

Kökü sende sorun olmaz.

saçmalamayınaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
işaret parmağımdaki tırnağı sol elimin işaret parmağını 100kg'luk kablo bobinleri arasında sıkıştırınca düşmüştü yenisi çıktı çıkar korkma...
Valla bu örneği verdiğin iyi oldu içime su serpildi ?

Kökü sende sorun olmaz.
İnşallah ya kimi alttaki derinin öldüğünü kullanılmaz hale geldiğini falan söylüyordu ondan endişelenmiştim

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Benim de çok kötü kırılmıştı ama geç olmadan uzadı tekrar

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,944
Benim 2-3 sene evvel kırılmıştı, baş parmağımın. O zaman 1 ay içerisinde çıkmıştı.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
2.5 yıl boyunca tırnak kesmemek mi düşünmesi bile çok güzel ?
Çocukken 2 3 aya çıkmıştı ayak başparmagimdaki (ilkokul)

saçmalamayınaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Benim 2-3 sene evvel kırılmıştı, baş parmağımın. O zaman 1 ay içerisinde çıkmıştı.
Sevindim yorum için teşekkürler ?

2.5 yıl boyunca tırnak kesmemek mi düşünmesi bile çok güzel ?
Çocukken 2 3 aya çıkmıştı (ilkokul)
Şaka mı yapıyorsun ?? tırnağın yaratılma amacı var sonuçta işe yarıyor bu arada tırnağının cıkmasına sevindim

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Sevindim yorum için teşekkürler ?

Şaka mı yapıyorsun ?? tırnağın yaratılma amacı var sonuçta işe yarıyor bu arada tırnağının cıkmasına sevindim
Tabiki şaka yapıyorum da yavaş uzamasını isterdim sadece ??

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Kökü sende, bir şey olmaz yine çıkar.

goktug05.06

Doçent
Reaksiyon puanı
121
benim sanki 3 4 katman gibi katman katman kırılmıştı altta tertemiz tırnak vardı

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Şaka yapıyorum alınma sakin Türkiye ortalamasından çok fark yok. Ülke ortalaması 1.75 olsa tamamda bırak tırnak vitaminlerin tırnağında kalsın ?

Son mesajlar