Tıraş Makinesi Ile Vücüt Kılları Alınırmı?

Bu konuyu okuyanlar

raccoonyobo61556

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 15 yaşındayım ve yaşıtlarıma göre fazlaca vücut kılım var ve bu durumdan rahatsızım Philips S1223/41 modeli gibi tıraş makineleri ile vücut kılları alınırmı yoksa illa epilasyon aletimi kullanmak lazım?

Son düzenleyen moderatör:

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Koltuk altı bölgesi için makine sıkıntı yaratmaz kullanabilirsiniz ancak etek bölgesi için makine kullanmamalısınız. Yaralanmalara sebebiyet verebiliyor. Banyo model jiletler daha uygun. Veya tüy dökücü kremler de güzel sonuç verebiliyor ancak her bölgede kullanılamıyorlar.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Nerede kullanacağına bağlı. Genital bölgede kullanma. Koltuk altı olabilir. Göğüs bacak sırt dersen o topa hiç girme. Yaşıtlarına göre erken ergenliğe girmiş olabilirsin. Şu yaşlarda o zamanla dökülecek tüy kıl ne dersen çoğalır. Nedeni ise testosteron şuanda had safhada üretiliyor ve bu vücudunu etkiliyor. 20 li yaşlarda etkisi azalacak o zaman toplamaya başlarsın. Fakat şuan alırsan kıl kökleri tüy şekline geri dönecek iken kıla dönüştürürsün. Yalnışta biliyor olabilirim beni düzeltirsiniz

raccoonyobo61556

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nerede kullanacağına bağlı. Genital bölgede kullanma. Koltuk altı olabilir. Göğüs bacak sırt dersen o topa hiç girme. Yaşıtlarına göre erken ergenliğe girmiş olabilirsin. Şu yaşlarda o zamanla dökülecek tüy kıl ne dersen çoğalır. Nedeni ise testosteron şuanda had safhada üretiliyor ve bu vücudunu etkiliyor. 20 li yaşlarda etkisi azalacak o zaman toplamaya başlarsın. Fakat şuan alırsan kıl kökleri tüy şekline geri dönecek iken kıla dönüştürürsün. Yalnışta biliyor olabilirim beni düzeltirsiniz
Normal düz tıraş makinesi ile 0 modda alıyorum vücut kıllarını ben normalde köklere ellemiyorum ama yinede sorun olurmu?

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,784
Merhaba 15 yaşındayım ve yaşıtlarıma göre fazlaca vücut kılım var ve bu durumdan rahatsızım Philips S1223/41 modeli gibi tıraş makineleri ile vücut kılları alınırmı yoksa illa epilasyon aletimi kullanmak lazım?
Hayır vücut için o makine almaz, tavsiye de etmem.
Şunu tavsiye ederim gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin:

Son mesajlar