Bu konuyu okuyanlar

Save The Day

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar. Tipsiz olduğumu düşünüyorum. Aslında önceden böyle bir düşüncem yoktu takmıyordum. Fakat karşı cinsten tipsiz olduğumu duyunca çok üzülmüştüm ve kafaya takmaya başladım. Aynaya bakıyorum çirkin bir yüz görüyorum ve moralim çok bozuluyor üzülüyorum. Sizce de çirkin miyim ne yapacağım tavsiyelere açığım.

http://i.hizliresim.com/pB7gVN.jpg

geek Mortalite

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Hocam konu dikkatimi çekmesiyle birlikte affına sığınarak birazda gülesim geldi başlığa :D. Gelelim ne yapabiliriz hocam sanırım biraz kilolusun ilk başta kilonu ver derim spor yap çünkü suratın çok tombul kilo vermekle kalırsan tombullukdan kurtulamassın suratının tombulluğunun geçmesi için sport yapman gerek sonra kaşlarının ortasını al ve üstlerini düzelttir kuaföre giderek yapabilirsin bunu ve sonra simitçi bıyığını ve tel tel çıkan sakallarından kurtul adam akıllı sakalın çıkmıyorsa bırakma sakal ve en önemlisi saçlarını direk 3 e vurdur hocam ama kilo verdikten sonra kilo vermeden vurdurursan kafan dahada tombul olur inşallah faydam dokunur :D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Yaşın genç sanırım. Tipin zamanla oturacaktır. Şu an tabiri caizse tipin, evrim aşamasındadır. Yaşın ilerledikçe görünüşün değişecek, böyle kalmayacaksın. O yüzden bunu takıntı haline getirmene gerek yok. Ayrıca çirkin değil, bakımsızsın. Bu iki terim arasında çok fark var.
Sakalı, bıyığı kes. Saç modelini değiştir, işinin ehli bir kuaför, saç tipine, yüzüne ve kafa yapına göre sana uygun bir saç modeli belirler.
Kaşlarına dokunma.

Reaksiyon puanı
227
Kardeş haklısın valla. Saç stili ve giyim stili edin vücut filan yap bari oradan kurtar.

Reaksiyon puanı
227
Hocam saç stili yapılabilmek için kuaför benzeri tavsiyeniz olur mu?
Kuaförlere asla güvenmem genelde sana uyanı değilde herkese yaptığını yaparlar.

O yüzden kendin bulmalısın ve kendi yapabileceğin birşey olmalı sürekli kuaför giderek değil.

Kıyafetinide iyi seçmelisin. Kopya çekip kendine uyarla ama aynısı olma.

Güzel bir EDP parfümde alırsan tamam.

Daha çok ayrıntı var. Ben sadece güzel ve ilgi çekmen gerekenler diyorum.

Asıl önemli olan kültür ve gündemi bilmekte. Haliyle bunlarıda konuşabilmek. Bu tip eksikliklerin varsa eğer. Video eğitim diye bi Youtube kanalı bi incele. Her konuda bilgi veriyor.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
tipsiz misin bilemem ama çok tipsiz var onlara sıkıntı olmuyorken...

mertince

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Karşı cinsin kişiliği ... ise takma (zaten bunu diyen büyük ihtimal öyledir.)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Kızlar çok havalı