TİP milletvekili Barış Atay hedef saptırmak için hükümeti hedef aldı!

Bu konuyu okuyanlar

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Evli mankenle kaçamak yaptığı ortaya çıkan Türkiye İşçi Partisi Hatay Milletvekili Barış Atay, sosyal medyada tepkilerin hedefi oldu. Manken Pınar Güsar ile yakalanması konusuna hiç değinmeyen Barış Atay, hedef saptırmak için iktidarı ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef aldı. Evli ve 1 çocuk babası olan Barış Atay'ın evli bir mankenle eğlendiğinin ortaya çıkması Twitter'da TT oldu.

Beste Sultan Kasapoğulları ile evli olan Barış Atay'ın o gece mankenle baş başa eğlendiği öğrenildi. Olaydan 15 gün önce Pınar Güsar ile bir ortamda tanışan Barış Atay, onu birlikte olmak için davet etmiş. Çift yakalanmamak için de söz konusu mekana saat 19.00'da ayrı ayrı giriş yapmışlar ve gece 01.00'e kadar kalmışlar.

Evli ve 1 çocuk babası olan Barış Atay'ın olay gecesi evli bir mankenle eğlendiğinin ortaya çıkması twitterda TT oldu. Barış Atay, söz konusu olaya ilişkin tek kelime etmezken, düzenlediği basın toplantısında hükümeti ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef aldı.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Reklamın iyisi kötüsü olmaz dedi şow yapmaya kalktı ama , darbeyi hiç beklemediği yerden yedi.:)

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Bu adamı arka sokaklarda da sevmezdim şimdide sevmiyorum. Bana çok samimiyetsiz ve prim peşinde koşan biri gibi duruyor.(Siyasi yönünü zaten söylemiyorum bile)

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Bu haberi okuyan bir kimse mankenlerle evlenmek istemez. Medenî hukukta evli bayanla veya evli bir erkekle ilişki yaşamanın tanımlı bir cezası yok. Özgürlük kapsamına giriyor. Lâkin nikah düşer. Eşi dava açsa mahkeme nafakasız boşar. Çünkü Türk medeni kanunda eşlerin birbirlerine sadakat borcu vardır. Bu hükme dayanarak kolayca boşanabilirler