Haber Tiktok Videosu Çeken Kız Çatıdan Düşerek Hayatını Kaybeti

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Uygulama yasaklansa evet yine insanlar o videoları çekmeye devam eder. Saçma akım dedikleri şeyleri demek istedim. İnsanlar böyle tehlikeli boş şeyler bulmasaydı bunların hiç biri yaşanmazdı. Ama işte artık bu yıllarda böyle şeylere merak sarıyorlar maalesef. ? Keşke faydalı bir şeyler yapsalar, bunun gibi videolar çekeceklerine.

Bilim teknoloji falan çağı ama bazı insanlar akıllıca ve iyi bir şekilde mantıklı düşünmeyi unutmuş. Mesela ateş tehlikeli bir şeydir. Bunla saçma bir şeyler yapıp video çekilmez. Bunu insanlar bilmeli. Ama dediğim gibi pek düşünemiyorlar akıllarını kullanıp. Tabii ki isteyen istediğini yapar. Ben sadece kendi fikrimi söylemek istedim. Yine de tehlikeli olan videolar çekmeseler en azından kimseye bir şey olmaz. Böyle akım dedikleri saçmalıklara eklenmezdi tehlikeli şeyler. İzlenmek veya tanınmak için yapılmamalı böyle şeyler. Onun dışında ne yapıyorlarsa yapsınlar.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,976
@ozciceky, ne güzel yazmış. Siz direk TikTok'a yürüyorsunuz. Çatıya çıkamaz mı, kız normal olarak çatıya çıksa canı çay çekse içse, suç çay'da mı oluyor içemez mi, böyle bir durumda büyük ihtimalle şansızlık dersiniz bazıları da niye çıktın der tabi ki de. Ama kız çatıya çıksa çay içse TikTok'dan sadece canlı yayın açsa telefon elinde olmasa sabit bir yerde olsa telefondan hiç haberi olmazsa bu kez şansızlık demezler direk suçu TikTok'a atarlar.
Aklı dengesi yerinde olan biri çatıya çıkıp çay içmez.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
5f30f977554284020c5addae

Çay kahve içilen, yatılan, keyif yapılan, fotodaki gibi salça serilip kurutulan damlardır. Üçgen çatılara çıkılmaz.

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,949
Bugün İstanbul’da TikTok videosu çekmek için çatıya çıkan 23 yaşındaki kız düşerek hayatını kaybetti.
Bu konu Hakkında ne düşünüyorsunuz.
Düşerken çıkan o çatur çutur sesi duyunca aşırı üzüldüm. :(
TikTok gibi saçma bir şey, kızın hayatına mal oldu.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,608
@ozciceky, ne güzel yazmış. Siz direk TikTok'a yürüyorsunuz. Çatıya çıkamaz mı, kız normal olarak çatıya çıksa canı çay çekse içse, suç çay'da mı oluyor içemez mi, böyle bir durumda büyük ihtimalle şansızlık dersiniz bazıları da niye çıktın der tabi ki de. Ama kız çatıya çıksa çay içse TikTok'dan sadece canlı yayın açsa telefon elinde olmasa sabit bir yerde olsa telefondan hiç haberi olmazsa bu kez şansızlık demezler direk suçu TikTok'a atarlar.
Dostum bu tarz vefat olaylarında genelde TikTok suçlu oluyor. Mesela şu olay. Ayrıca bir insanın teras veya balkon varken çatıya çıkıp çay içmesi için bir challenge falan verilmiş olması lazım yoksa bir insan durup dururken hadi çatıya çıkayım da çay içeyim demez. Olaydaki şahısta TikTok kullandığına göre.

Son mesajlar