Tiktok a bakışınız nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
Pin on A.R.M.Y FULL

Alpmio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Ben kesinlikte kaldırılması gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum çünkü saçma sapan insanlar var baş harfi Cellat36 ve bizim bazı geri zekalı vatandaşlarımız bu kişilere "baba" diyor bu benim çok sinirime gidiyor.

Reaksiyon puanı
120
Editlerimi attığım bir platform. Maalesef Türk bir yapım olmadığı için denetlenmesi zor, kapanmasına karşıyım. Ancak kullanmamak için iki sebep var.

1) Zeka seviyesini düşürüyor
2 ) Doğu Türkistan'daki Türklere zulmeden bir ülkenin uygulaması.

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Editlerimi attığım bir platform. Maalesef Türk bir yapım olmadığı için denetlenmesi zor, kapanmasına karşıyım. Ancak kullanmamak için iki sebep var.

1) Zeka seviyesini düşürüyor
2 ) Doğu Türkistan'daki Türklere zulmeden bir ülkenin uygulaması.
Zeka seviyesinin düşürdüğne hem fikirim bı ara bakmıştım icinde doğru düzgün bir şey yoktu

rtrdgkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bence tiktok çok şeye bölünür ama temel kemik olarak 2ye bölünür;

1)Tiktoku "sadece eğlenmek"için oyun videoları gündelik videolar izlemek,sevdikleri insanları takip eden,iyi yönüyle kullanan,ben mesela tiktokta avukat takip ediyorum
2)Afedersiniz ama tam geri******ların olduğu ab*za insanların olduğu kızların bazı bölgelerini kullanarak ünlendiği,küçük kızların ay cemre ay cellat diye fan page yaptıkları kısım

Tiktoku böyle eleştirirsek daha faydalı olur o kadar insan biliyorumki ne bilmediğimiz bilgiler anlatan,umarım bir farkındalık olmuştur aramızda.
1 benim işte

ROBOGUY20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Çok affedersiniz ama söylemek istemiyorum, malların ve g*riz*kalıların kullandığı uygulama.
salak saçma şeyler çekenler var ama bu senin algoritmayı nasıl kullandığına bağlı. Mesela çoğunlukla hayat kolaylaştıracak fikirler tarzı videolar izlediysen karşına bunlardan daha çok çıkar ama sadece şu s*l*klara bakayım amacaıyla giren biri zaten direkt o videolara bakacağı için o tarz videolar karşısına çıkar. Yani hepsine s*lk m*l demek olmaz :)