Tıklayarak para kazan...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rarely

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paraclick Sistemi üyelerine kolay para kazandırmak amacı ile hazırlanmış Tıkla Kazan projesidir. Üyeler gün içinde panellerinde görecekleri web sitelerine giriş yaparak hem çok farklı alanlarda web sitelerini inceleme şansını elde etmekte, hem de giriş yaptıkları her web sitesi için hesaplarına 0.02 TL para yüklenmektedir.
Ayrıca tüm üyeler panellerinde Siyah renk ile sunulan “ Ek Kazanç” Sitelerine de giriş yaparak ilave para kazanma şansına sahip olmaktadırlar. Böylece tek bir siteden çoklu para kazanmak mümkün olmaktadır.

Her ayın ilk haftasının ilk iş günü sonunda, üyelerin hesapları çıkarılmakta ve 100 TL veya üzeri hesabı olan üyelere aynı ayın 3. haftasının ilk iş günü ödemeleri bankalar vasıtasıyla yapılmaktadır.

Para Klik Üyeliği, üyeye hemen 5 TL kazandırıyor. Üyelik Bilgilerinin Detaylı doldurulması ile ikinci bir 5 TL daha üye hesabına yükleniyor. Üyelere her gün giriş yapmaları gereken web sitelerinin adresleri panelleri vasıtasıyla veriliyor.

Para Klik Üyeleri gün içinde sisteme üye olarak farklı zamanlarda 4-5 kez giriş yaptıkları zaman giriş yapılabilecek tüm site adreslerine ulaşabiliyorlar. Giriş yaptıkları değişik web sitelerinde yer alan SuperTrafik Banner’ına tıklayarak karşısına çıkan boşluğa kodlarını giriyorlar ve işlem bitiyor.

1 gün içinde her siteye 1 kez girilmesi gerekiyor. Aynı gün içinde aynı siteye 2 veya daha fazla giriş mümkün ama bu üyeye ilave bir gelir kazandırmıyor.

Her üye kullandığı bilgisayara öncelikle Alexa Toolbarı yüklemek ve yine her gün en az 1 kere modemini reset etmek durumunda. Alexa Toolbar her ayın 15. günü üyeler tarafından bilgisayarlarından kaldırılacak ve daha sonra modemleri reset edildikten sonra www.alexa.com web sitesinden tekrar yüklenecektir. Bu işlem her ay mutlaka yapılacaktır.

Üyeler her web site ziyaretlerinde 0,02 TL kazanç elde ediyor. 100 Ziyaret 2 TL Kazanç sağlıyor. Üyenin toplam alacağı (kazanç) 100 TL olunca Para Click sistemi üyeye ödemesini banka havalesi ile yapıyor. Üyeler dilerlerse kendi alt üye gruplarını oluşturuyorlar ve alt gruplarındaki üyelerin tıklama kazançlarının %10’unu ayrıca kazanıyorlar.

Davetiye istemek için mail adresinizi özelden gönderiniz.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Bunun gibi siteler acayip derecede çoğaldı ama her nedense bir kişinin bile bu işten karlı çıktığnı duymadım :huh:

rarely

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunun gibi siteler acayip derecede çoğaldı ama her nedense bir kişinin bile bu işten karlı çıktığnı duymadım :huh:

Haklısın bende bilmiyorum daha ödeme almadım ama bu site sitelerin hitini arttırmak için yapılmış. Bundan en çok kazanan bu sistemi kuran site sahibi ve reklam için bu siteye kayıtlı siteler...

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Swater'e sonuna kadar katılıyorum. Kesinlikle zaman kaybı...

MaviAteş

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Bunun yabancı türevlerine üye olmuştum. Aslında amacım bu işin nasıl yürüdüğünü öğrenmekti. Bir süre takip ettim, tıkladım, kazanıyor gibi oldum.

yaklaşık 1 ay geçtiğinde Paypal hesabımda 4 dolardan biraz fazla para vardı. Artık sistemi anlamıştım. Bu parayı da wikipedia.org 'a gönderdim. Bir daha da böyle sitelere girmedim.

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ben bir siteden 62 dolar kazandım. On dolarını alertpay'a istedim. Alertpay parayı kullanabilmem için kimlik fotokopisi, telefon-su faturası istedi. Ben de vazgeçtim.

rarely

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu site Türk sitesi olduğu için paypal ve alertpayla ödeme yapmıyor sadece banka kartı bilgileri...

soldier01

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben 60 tl yapanı gördüm parasını çekemiyor inanmayın bunlara

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Ya bu tarz reklam amaçlı konular silinse çok sevinecem bu tür saçma sitelere üye olup para vercekmerine inananlar alice harikalar diyarında kitabını okusun daha iyi...

internette girişimciliğe evet insanların üzerinden para kazanmaya hayır ben tıklıcam site sahibi para kazanacak oldu canım sen dışarı çık bi bak ben oralardamıyım...

rarely

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya bu tarz reklam amaçlı konular silinse çok sevinecem bu tür saçma sitelere üye olup para vercekmerine inananlar alice harikalar diyarında kitabını okusun daha iyi...

internette girişimciliğe evet insanların üzerinden para kazanmaya hayır ben tıklıcam site sahibi para kazanacak oldu canım sen dışarı çık bi bak ben oralardamıyım...

O zaman sitede bu davetiyeler konusunda yeni bir kural koyulsun...

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
O zaman sitede bu davetiyeler konusunda yeni bir kural koyulsun...

Arkadaşım iyi niyetli biri olabilirsin sana sözüm yok mesajımdada belirttiğim gibi bu tarz siteler bana çok saçma geliyor ve buna benzer sitelerden parasını alamayan bir çok insan var üstte arkadaşlarda belirtmiş kendimi internet amelesi olarak görmüyorum görsem kayıt olurdum para verceğini söyleyipte vermeyen çok site var yani istemeyerkte olsa arkadaşları yanıltmış olursun :clover:
vebali sende kalır :flowers:

rarely

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım iyi niyetli biri olabilirsin sana sözüm yok mesajımdada belirttiğim gibi bu tarz siteler bana çok saçma geliyor ve buna benzer sitelerden parasını alamayan bir çok insan var üstte arkadaşlarda belirtmiş kendimi internet amelesi olarak görmüyorum görsem kayıt olurdum para verceğini söyleyipte vermeyen çok site var yani istemeyerkte olsa arkadaşları yanıltmış olursun :clover:
vebali sende kalır :flowers:

Benimde önerim var arkadaşım bilmiyorum bu site yöneticileri ne kadar dikkate alır ama ödeme kanıtı olmayan bir site hakkında davetiye yollama konusu açılmasın hem böyle bir kural böyle konuların çok fazla açılmasını engeller hemde inandırıcı olur. Bu site böyle bir kural koyarsa iyi olur. Çünkü bu tarz bir konu açan bu sitede ilk değilim ben...

attorney

Doçent
Reaksiyon puanı
18
sen tıklamaya devam et zaman kaybı kazansan ne olcak .o kadar zaman kaybına degecek mi.

rarely

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sen tıklamaya devam et zaman kaybı kazansan ne olcak .o kadar zaman kaybına degecek mi.

Her gün nette ki tüm vaktini yeterince kullanıyor musun acaba düşün bakalım. Orada harcadığın zaman kaybını hesaba katmıyorsun da bunu mu katıyorsun. Sadece burada 5-10dk. ayırıyorsun o kadar. Ben burada kimseyi ille de üye olun diye zorlamıyorum. Üye olmak isteyen üye olur...

attorney

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Her gün nette ki tüm vaktini yeterince kullanıyor musun acaba düşün bakalım. Orada harcadığın zaman kaybını hesaba katmıyorsun da bunu mu katıyorsun. Sadece burada 5-10dk. ayırıyorsun o kadar. Ben burada kimseyi ille de üye olun diye zorlamıyorum. Üye olmak isteyen üye olur...

tamam tıklamaya devam et burda herkes s.... bi sen akıllısın.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Konu reklam olarak değerlendirdildiği için kilitlenmiştir !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar