Öneri İş Bankası hemen çekebileceğiniz airdrop dağıtıyor

Bu konuyu okuyanlar

excalibur8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostlar,
İş Bankası kendisinden bağımsız bir uygulamayı piyasaya sürdü. Bir çeşit sanal kart uygulaması fakat sanırım sınırlı bir süre bu şekilde para dağıtacak.
Üye ettiğiniz kişi başına 10 TL veriyor. Fakat üye olan kişi de kazanabiliyor. Eğer uygulamaya 1 TL yüklerseniz size bunu 10 TL bonuslu yani 11 TL olarak çekme imkanı sunuyor. 2. defa 1 TL yüklerseniz ise günlük olarak kazanabileceğiniz bir çeşit kazı kazan sunuyor ve para çıkması garanti oluyor. Kazı kazan üzerinden de 1, 5, 10, 25, 50 TL gibi miktarlar kazanabiliyorsunuz her gün. Para yükleme ve çekme işlemleri anında gerçekleşiyor ve kazanmak için İş Bankası müşterisi olmanız gerekmiyor, yalnızca 15 yaşın üzerinde olmanız yeterli. Ödeme kanıtlarını ve referanslı, referanssız linkleri aşağıya bırakıyorum. Sorunuz olursa cevaplayabilirim.

Referanslı Link İçin Tıkla

WhatsApp Image 2022-06-22 at 20.05.31.jpeg

Linke Tıklarım Ama Sana Faydam Olmasın Diyenler İçin Tıkla

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Sayın moderatörler bu sahtekarlığa mani olmaz mısınız?

shtymeren

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Sayın moderatörler bu sahtekarlığa mani olmaz mısınız?
Sahtekârlık değil iş bankasının kendi uygulaması diyoruz zaten. Link google play yada app store sayfasına yönlendiriyor oradan uygulama isminin hemen altında iş bankasının isminin bulunduğunu görebilirsiniz. Birilerine sahtekar demeden önce gerçek olup olmadığına baksaydınız keşke ?

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Evet, pardon iş bankadının Naya uygulaması, gördüm. Bu paypal, papara gibi bir şey mi?

shtymeren

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Evet, pardon iş bankadının Naya uygulaması, gördüm. Bu paypal, papara gibi bir şey mi?
Aynen ama şuanda fiziksel kart sunmuyor sadece sanal kart veriyor. Yeni bir sistem olduğundan büyük ihtimalle oda yakında eklenir. Ben her gün verdiği kazı kazandan faydalanmak için kullanıyorum direkt paparama çekiyorum :D