Tikim var

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,753
Boynumda tikim var dokunduklarında yere bile düşebiliyorum insanlar bunu dalga geçmek için kullanıyor ama artık tikime dokunulduğunda sinirden ağlar duruma geldim tikime dokunduğu için bir çocuğu disipline göndermişliğim var okulda kaç kere tikime dokunulduğu için kavga ettim hatırlamıyorum bile ve artık tikimden köklü olarak kurtulmak istiyorum bunun herhangi bir yolu yok mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılanlara sabah bakıcam şimdi yatıcam

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Psikiyatri desteği almanız gerekiyor.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Profesyonel bir doktordan destek almalısınız, böyle yapanlara karşılığını misliyle verip gözlerini korkutursanız dahada birşey yapabileceklerini zannetmiyorum.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,753
annenin tiki varmı ? varsa ona da yap sonra deki ona tikin yok kafandan uyduruyorsun
annemin tiki yok. Ailedeki tiki olan tek kişi benim. Annem diyor arkadaşlarına söylemezsen tikini bilmezler diye fakat zaten ben söylemiyorum arkadaşla dolaşırken tikimi farkediyor boynuma eli falan çarpıyor.sonra o herkese yayıyor.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Tikinle uğraştılarmı gözün dönmüş gibi davran bir iki tanesinin ağzına burnuna neresine gelirse artık vur bir yeri kırılırmı yarılır mı bakmadan. Hatta onların değerli eşyalarınıda yere vurabilirsin kalemlerini defterlerini camdan at telefonlarını yere vur. ( Gerekirse kır. ) Ama sonradan süt dökmüş kedi gibi ol. Abi tikimle uğraşıldımı gözüm dönüyor bak birinizi keserim yaklaşmayın bana diye korkut :D
Çocuk veya Ailesi şikayetçi olursa benim tikim var oğlunuz benimle uğraşıyor gözüm dönmüş öldürmediğime şükredin dersin.

Sonrada disiplinlik veya karakolluk olursan hocam benim tikim var uğraştılarmı gözüm görmüyor der sıyrılırsın. Her zaman tikli insanlar uğraşan suçlu görülür.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Onları düzgünce uyar, o yaşlarda benim de tikimle uğraşıyorlardı. Ama şunu söyleyeyim uyarsanda anlamıyorlar şaka adı altında böyle davranmayı seviyor insanımız. Neyse bunla yaşamayı öğren, eğer çözümü varsa ki inan duymadım bana da söylersen sevinirim.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
hocam burda çözüm bulamazsınız daha kötü psikolojiyede düşebilirsiniz kesinlikle doktora (psikolok) gidin

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,753
Tikinle uğraştılarmı gözün dönmüş gibi davran bir iki tanesinin ağzına burnuna neresine gelirse artık vur bir yeri kırılırmı yarılır mı bakmadan. Hatta onların değerli eşyalarınıda yere vurabilirsin kalemlerini defterlerini camdan at telefonlarını yere vur. ( Gerekirse kır. ) Ama sonradan süt dökmüş kedi gibi ol. Abi tikimle uğraşıldımı gözüm dönüyor bak birinizi keserim yaklaşmayın bana diye korkut :D
Çocuk veya Ailesi şikayetçi olursa benim tikim var oğlunuz benimle uğraşıyor gözüm dönmüş öldürmediğime şükredin dersin.

Sonrada disiplinlik veya karakolluk olursan hocam benim tikim var uğraştılarmı gözüm görmüyor der sıyrılırsın. Her zaman tikli insanlar uğraşan suçlu görülür.
Bir çocuğa kafa göz dalmıştım Allahtan kimse görmedi biriyle 2 kere kavga ettim bir kere omuz atıp diş etini kanatmıştım birini tekmelemiştim vs. Tik konusunda dosyam kabarık ama kimin umurunda? Tikimle oynayanlara karşı yeterince saldırganım ama etkisi bir süre sonra üzerlerinden kalkıyor ve devam ediyorlar herhalde kalıcı bir etki bırakmak için birini hastanelik etmem gerekiyor ama bu sefer sosyal hayatım biticek arkadaşlar beni saldırgan biri olarak tanicak o yüzden onuda yapmak istemiyorum arada kaldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onları düzgünce uyar, o yaşlarda benim de tikimle uğraşıyorlardı. Ama şunu söyleyeyim uyarsanda anlamıyorlar şaka adı altında böyle davranmayı seviyor insanımız. Neyse bunla yaşamayı öğren, eğer çözümü varsa ki inan duymadım bana da söylersen sevinirim.
Zaten tikim başladığı zamanlardan beri herkesi adam akıllı uyardım ama afedersiniz biyerlerine takmıyorlar.