THY'nin Yeni Yüzü Morgan Freeman Olacak!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
1VbvjB.jpg

Dünya genelinde yıldız isimler ve takımlar ile çalışacak reklam çalışmaların yürüten THY, yeni reklam çalışmaları için Morgan Freeman ile anlaştı. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde, THY ile Morgan Freeman arasında yapılan görüşmelerin olumlu bir şekilde sonuçlandığı, ünlü oyuncunun reklam filminde rol alacağı belirtildi.

Daha önce de Barcelona yıldızları ile çektiği reklam filmiyle adından söz ettiren ve dünya genelinde takip edilen THY, çıtayı yükseltmeye devam ediyor.

Morgan Freeman Pilotmuş!

Yapılan bu anlaşma ile birlikte çoğu kişinin Morgan Freeman hakkında bilmediği bir özellik de ortaya çıktı. Yapılan açıklamalara göre Morgan Freeman pilot eğitimi almış.

THY’nin Morgan Freeman’lı yeni reklam filmleri Los Angeles'ta çekilecek. Reklamların ilk gösterim yeri ise Amerikan Ulusal Futbol Ligi final karşılaşması olacak. 5 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan bu etkinlik sonrasında televizyon ve diğer reklam platformlarında Morgan Freeman ile THY yer almaya başlayacak.

THY için dikkat çeken diğer bir detay ise firmanın Süper Bowl’da reklamları iel yer alacak olması. Öyle ki geçtiğimiz yıllarda yapılan açıklamalarda sadece 30 saniyelik reklamlar için firmaların 5 milyon doları karşılaması gerektiği belirtilmişti.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Morgan reyis seviyorum kendisini

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Evet esaretin bedelinde tanıdım ilk olarak seviyorum oyunculuğunu

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
adam heryerden çıkıyor ya!!!

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
çok israf yapıyor ve zarar ediyor, bu zarar devlet tarafından karşılanıyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Morgan uncle bütçeyi çökertmez kimseye yük olmaz...

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Garajda onlarca uçağın beklesin, çalışanlarına zam yapma, üstelik işten çıkarma ile tehdit et, sonra bir reklama milyonlarca dolar para göm.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Thynin 787 ve a380 aldigi gunleri gorurmuyuzki. Gerci a380e binmem ben gene diski genisler patlar o... Ne kadar onarilsada...