Thread Stuck İn Device Driver Hatası

Bu konuyu okuyanlar

ErayCatak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sapphire R9 380 4GB Ekran kartı kullanmaktayım aldığım zamandan beri bu hatayı alıyorum, özellikle ekran kartı yük altındayken, oyun oynarken. En sonunda servise gönderdim bir sıkıntısı yok denip geri gönderildi. Bir daha gönderdim bu sefer çok uzunca anlattım aldığım hataları, hatta resmini de gönderdim Windows ortamında test yapıldı, oyun oynandı bir sorun yok denip geri gönderildi. Ama ben hâlâ bu sorunu yaşıyorum. Yeni, eski tüm sürücüleri, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 işletim sistemlerini denedim ama sorunum çözülmedi. Başka monitörde denedim Bios update yaptım yine düzelmedi artık yapacak bir şeyim kalmadı. Bu hata ekran kartından kaynaklanmıyorsa neyden kaynaklanabilir? Ramleri memtest ile test ettim bir sıkıntı gözükmüyor.
  • Sistem özelliklerim: I5 6402P İşlemci
  • Sapphıre R9 380 4 GB Ekran kartı
  • MSI H110M PRO-VD Anakart
  • Zalman ZM 600LE PSU
1-min.PNG
2-min.PNG
3-min.PNG
4-min.PNG

ErayCatak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgisi olan yok mu?

Eness44

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Bende aynı sorundan müzdaribim. Aylardır uğraşıyorum sorunu çözemedim. Ekran kartını servise gönderdim beklemedeyim. Ekran kartım Asus R7260x 2GB. Ekran kartında sorun yok dedilerse ramide kontrol etmişssin. Bu hata tamamen ekran bağdaştırıcıları ile ilgili. Aynı sorunu oyunlardan çıkışta veya alt+TAB yaptığımda alıyorum. Sen sorunu çözebildinmi acaba şuanda.

ErayCatak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. Bende aynı sorundan müzdaribim. Aylardır uğraşıyorum sorunu çözemedim. Ekran kartını servise gönderdim beklemedeyim. Ekran kartım Asus R7260x 2GB. Ekran kartında sorun yok dedilerse ramide kontrol etmişssin. Bu hata tamamen ekran bağdaştırıcıları ile ilgili. Aynı sorunu oyunlardan çıkışta veya alt+TAB yaptığımda alıyorum. Sen sorunu çözebildinmi acaba şuanda.
İki kere kartı servise gönderdim sorun yok dediler, şuan başka kart almayı düşünüyorum sorun hala çözülmedi.

Eness44

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten üzücü ve sinir bozucu bir durum. Daha önce bu hatayı yaşayan bazı kişiler servise göndermiş ve değişim kararı çıktığını söylemişlerdi. Birde şöyle bir örnek veriyim. Şuanda onboard ile bağlanıyorum pcye hiçbir mavi ekran sorunu yok. Eğer başka bir donanımdan olsaydı yine mavi ekranı alırdım. Bakalım ben sorunu çözebilirsem sanada ileticeğim.