The Walking Dead'in yeni sezonuna tepkiler yağdı!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

saofka41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Psikolojim bozuldu bu ne biçim bölüm ben bu sezonu izlersem tribe girerim

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sinir bozucu ve üzücü bir bölümdü Negan nefreti oluşturup Negan karakteri ölene kadar izleyiciyi merakta ve diken üstünde bırakmayı tercih etmişler bu sezon.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Aslında milletin sinir olması iyi sezon başlangıcının olduğunun habercisi.Daha ilk bölümden tüm dikkatleri negana çektirdiler ve ilk bölümden büyük nefret oluşturdular ki bu kadar izlediğim sezonda bence en büyük düşman bu olacak..Buda bir artı tabi her sezon en azından ritmi arttırıyorlar.Yani bu sezon twd değil de sırf neganın ölümünü görmek için izleyeceğiz o da görürsek tabii :)

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Negan karakterine bayıldım. Helal olsun adama gerçekten çok iyi niyetli. Arkadaşlar duygusal davranmayın. Rick bunun kaç kamyon adamını uyurken öldürdü. Sırf ölen adamları tanımadınız için ve Negan'ın öldürdüklerini tanıdığınız için haksız olan Negan'mış gibi geliyor. Rick eski Rick değil bana göre kötü karakter o. Negan'ın yerinde olsam o kadar adamımı öldürmüş birinin sadece 2 adamını öldürmezdim. Çok ucuz yırttılar diyebiliriz.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Negan karakterine bayıldım. Helal olsun adama gerçekten çok iyi niyetli. Arkadaşlar duygusal davranmayın. Rick bunun kaç kamyon adamını uyurken öldürdü. Sırf ölen adamları tanımadınız için ve Negan'ın öldürdüklerini tanıdığınız için haksız olan Negan'mış gibi geliyor. Rick eski Rick değil bana göre kötü karakter o. Negan'ın yerinde olsam o kadar adamımı öldürmüş birinin sadece 2 adamını öldürmezdim. Çok ucuz yırttılar diyebiliriz.

Aynen hocam 7 sezon boyunca rick tüm herkese kan kusturdu bence oğlunun kolunu kesmeliydi müstehakdı

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Ben Negan'ın şiddeti az buldum. Hayal kırıklığına uğradım. :D

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Aslında objektif gerçekçi olarak baktığımız da sadece bu sezon değil geçmiş sezonları düşünürsek asıl katilin acımasız kişiliğin rick olduğunu öğrenebiliriz.Ben bir anlık hataya düştüm.Rick onla aileyi katleden 1. sezondan beri hastaneden çıkışdan sonra tanıştığı herkese yardımından çok zararı olan dost görünen ama iyi kötü herkese musallat olan biri yani baş rol oyuncusu olsa da acilen diziden çıkarılması lazım