The walking dead oyunları psp de oynama

Bu konuyu okuyanlar

emre3443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kolay gelsin başlıkta belirttiğim gibi Psp de the walking dead oynanır mı çok sevdiğim bir seri acaba Ps3 ve ps vita da oynanıyor var mıdır bir yöntem

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
pspye çıkmayan oyunu pspde oynamayı nasıl düşünüyorsun...

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
ben de akıllı saatten gta 5 oynamak istiyorum

emre3443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bu konuda pek Bi bilgim olmadığı için sadece danışmak istemiştim kinayeli bir şekilde alay ettiğinize göre forumun İlgi alakasını* öğrenmiş oldum teşekkürler diliyorum

emre3443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Çünkü aman aman grafik isteyen bir oyun olmadığı için acaba ps vita dosyasını psp İSO ya çevirme gibi bir şansımız var mı diye merak etmiştim

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Bu konuda pek Bi bilgim olmadığı için sadece danışmak istemiştim kinayeli bir şekilde alay ettiğinize göre forumun İlgi alakasını* öğrenmiş oldum teşekkürler diliyorum
bilgi gerektirecek bir şey yok. google a psp twd yazarsın göremezsen yoktur. eleştirdiğim nokta bu kadar basit sorunu buraya taşımanız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende vr dan gariban cuguli olma sümulatör oynamak istiyorum ama oluyormu yok seninki olacakmı yok
ii akıllı saat almim ozmn gta kaldırmıyosa

emre3443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bilgi gerektirecek bir şey yok. google a psp twd yazarsın göremezsen yoktur. eleştirdiğim nokta bu kadar basit sorunu buraya taşımanız.
Sonuçta buradaki amaç tartışma sohbet sorun buraya kadar taşınınca ne oluyor bişey yazmak zorunda değilsin buraya

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Sonuçta buradaki amaç tartışma sohbet sorun buraya kadar taşınınca ne oluyor bişey yazmak zorunda değilsin buraya
bu yardım istemek değil de hazırcılık gibi. sorduğun cidden basit bir şey çünkü.