The Forest FPS Sorunu..

Bu konuyu okuyanlar

5li#Br7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk olarak
-The Forest Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX®-compatible
  • İlave Notlar: 32bit windows users need to ensure they have at least 4gb of ram usable on their system.
-Benim Sistemim (İşlemci,Ekran Kartı,Ram)

İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @ 2.80GHz 2.80 GHz
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 4800 Series (1gb)

Buna Rağmen Benim Bilgisayarımın Bu Oyunu Açması Lazım İken Ben Oyunu Ultra Düşük Ayarlarda 1024x768 Çöz. Açmama Rağmen 30-50 FPS Arası Almaktayım. Bu ve Başka Forumlardan da Bu Konuyu İncleme Şansı Buldum Ancak O Forumlardaki Sürüm Benim Sürümümden Farklı (Benim Sürümüm v1.11b Olarak Geçiyor) Bu Sebeble Yardımlarınızı Bekliyorum. (Not: 15'e Falan Düştüğüde Oluyor Oynanmıyor)

Şimdiden Teşekkürler.. Saygılarımla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Grafik/Görüntü vb. Ayarlar'ın SS'lerini İsterseniz Yazabilirsiniz.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
sistem gereksinimlerinin yetmesi o oyunu ulrtada açıp 60 fps alabileceğin anlamına gelmez mesela gta sa sistem gereksinimlerini karşılamayan pc yoktur fakat ben bunun birçok videosunu gördüm hiçbir video sistem gereksinimlerini aşırı karşılamasına rağmen kaldırmıyor mesela ve sistem gereksinimleri her zaman doğru olamyabiliyor.

görev yöneticisinin ss sini atın.

5li#Br7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum Ben Zaten Ultra Ayarlardan Açtım Demiyorum Ultra Low (Yani En Düşük) Ayarlardan Açtım Diyorum Ve de Bunla Beraber Benden Çok Daha Optimizasyonlu ve İyi Sistemlere Sahip İnsanlarında Bu Sorunu Yaşadıklarını SDN Dışındaki Sistemlerde Gördüm.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Dostum Ben Zaten Ultra Ayarlardan Açtım Demiyorum Ultra Low (Yani En Düşük) Ayarlardan Açtım Diyorum Ve de Bunla Beraber Benden Çok Daha Optimizasyonlu ve İyi Sistemlere Sahip İnsanlarında Bu Sorunu Yaşadıklarını SDN Dışındaki Sistemlerde Gördüm.
işte sistem gereksinimleri yanlış olabilir ya da güncel olamayabilir
@insanimsi

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
ısınma olabilr virüs olabilir
ısınma için güzel bir iç bakımla termal yenilemesi
virüs için yazıyı hazırlıyorum
fakat sis gereksinimleri yenileniyor da olabilir mesela starcarft adlı oynun ilk sis gereksinimlerinde 100 mhz altı işlemciler geçiiyor ama şu an windows 10 sistem gereksinimleri ile beraber 2 gb ram diyor :D

virüs için
eset ile tarat (EN PAHALI SÜRÜMÜ DENE :D)
güvenli moda gir
%temp% nin içini tamamen sil güvenli modda
%appdata% içindeki kullanmadığın program ve potansiyel virüs olark gördüklerini sil
denetim masası içinde program ekle kaldıra gir ve orada kullanmadığın adı garip gelen (bir bilgisayarda 13+ fun kid videos diye bir program görmüştüm bu pcnin sahibi benle yaşıt :D (kendisi kurmamış)(yaş 16) )herşeyi sil
eğer denetim basasında grip bir şey varsa baştan yap işlemi
ve mutlu son :)

Son düzenleme:

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
fakat sis gereksinimleri yenileniyor da olabilir mesela starcarft adlı oynun ilk sis gereksinimlerinde 100 mhz altı işlemciler geçiiyor ama şu an windows 10 sistem gereksinimleri ile beraber 2 gb ram diyor :D

virüs için
güvenli moda gir
%appdata% içindeki kullanmadığın program ve potansiyel virüs olark gördüklerini sil
denetim masası içinde program ekle kaldıra gir ve orada kullanmadığın adı garip gelen (bir bilgisayarda 13+ fun kid videos diye bir program görmüştüm bu pcnin sahibi benle yaşıt :D (kendisi kurmamış)(yaş 16) )herşeyi sil
tüm yöntemleri unutmuşum. :D ve o starcraft şeyinin win 10 olması oyuncularının sayısının aşırıkığındandır galiba. :D yani bunun için lolden bile daha fazla tercih edilmeli.

5li#Br7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

virüs için
güvenli moda gir
Bunları yapacağıma hiç oynamam daha iyi :D Ben üşengeç bir insanımdır.

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Bunları yapacağıma hiç oynamam daha iyi :D Ben üşengeç bir insanımdır.
o zaman temiz format at :D işlemlerden daha kısa ama format her zaman son çaredir ve kesindir :)

tüm yöntemleri unutmuşum. :D ve o starcraft şeyinin win 10 olması oyuncularının sayısının aşırıkığındandır galiba. :D yani bunun için lolden bile daha fazla tercih edilmeli.
abi korede starcafdt maçı izlemek için barlar var