The Flash Sezon 3 Sizce Nasıl İlerliyor ?[SPOİLER]

Sezon Nasıl İlerliyor ?

• Bu Sezon Bomba Gibi !

Kullanılan: 0 0.0%
  • Berbat ilerliyor . Diziyi bile bırakabilirim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • İdare eder .

Kullanılan: 1 33.3%
  • Flash izlemiyorum .

Kullanılan: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Sezon 1 de iyi bir başlangıç yapan, Sezon 2 de aynı performansı gösteremeyen The Flash dizisinin şu ana kadar 6 bolümü yayınlandı .

İlk olarak Flashpoint etkisi pek yansıtılamadı . Ufak 2-3 değişiklik dışında fazla bir şey göremedim ben . Lakin bu sezon aksiyon bol olacak gibi . Salı günü yayınlanan bölümü izlemesem de ilk 5 bölüm gayet güzeldi. Gerek Caitlin'in Frost olması, Cisco'nun güçlerini daha da geliştirmesi ... Salı günü yayınlanan bölümde istemesem de spoilera maruz kaldım . Savitar'ın geldiğini öğrenmiş oldum . Dizi daha da iyiye gidiyor . Bir kaç saçmalık dışında . Barry Allen yani yaşayan en hızlı insanın THE FLASH'ın ''Gaz'' ile çalışması . Kardeşim,yönetmen kardeşim buradan sana sesleniyorum . Flash kadar güçlü ve hızlı bir insan neden iris denen kadının gazı ile çalışır ? Çok değil 4-5 bölüm sonra GodSpeed'i yani Savitar'ı benzetemeyen Flash , iris denen kadın ''Hadi Barry Yaparsın'' dediği an GodSpeed'i paramparça eder . Bunlar benim gözlemlerim siz ne düşünüyorsunuz ?

Sezon nasıl gidiyor ?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
tempo bölümden bölüme değişiyor, hr ı pek beğenmedim eski harrison wells daha iyiydi.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
2. Sezonun ortalarında bırakmıştım ben. Her bölüm aynı şeyler. Bir olay olur Barry ilk başta yapamaz ama birisi gazlayınca sorunu çözer. Bla bla bla

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
dizininbaşında dünyanın en hızlı inanıyım diyor her sezon daha hızlı biri çıkıyor standart klişe oldu bu hızlı koşan kahraman kalmayınca ne yapacaklar bakalım

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Alchemy Yen'i kotumuz onun sahneleri çok dolu geçiyor

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Sezon bitsin tüm bölümleri tek seferde izleyeceğim. O yüzden şu an nasıl ilerlediğini bilmiyorum.