The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition sarar mı?

Bu konuyu okuyanlar

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Steamde 37,94 şuan baya ucuz haliyle normal fiyatına göre arkadaşlar lütfen fanboyluk yapmadan beni başına oturtup eşya geliştirip sağda solda görev yaptıracak bir oyun diye kabaca özetleriz demi. İşte bu skyrimde sararmı fanboyluk yapmayın lütfen.

salimzalim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sarar bence fakat belli aralıklarla oyna yoksa görevler sıkabilir günde 2 saat oyna çok sarar inan bana fazla oynarsan sıkılırsın oyundan

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Beni hiç sarmadı, 1 saat oynadıktan sonra çok sıkılmıştım.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
eşya geliştirip
Oyunda eşya geliştirmeye emin ol çok az bir vakit harcayacaksın.
sağda solda görev yaptıracak bir oyun diye kabaca özetleriz demi.
Aynen öyle.
skyrimde sararmı
Bir oyunun sarıp sarmayacağını en iyi sen oynadıktan sonra öğrenirsin.
Ayrıca ufak bir öneri vereyim oyuna böyle hafif grafik yamaları kurabilirsin örneğin bu ahşapları biraz daha kaliteli gösteren veya sandıkları daha güzel yapan vs. vs. oyunun grafiğini tam anlamıyla değiştiren değilde bu tarz ufak grafik modları kurarsan oyun daha güzel olur haberin olsun.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Oyunda eşya geliştirmeye emin ol çok az bir vakit harcayacaksın.

Aynen öyle.

Bir oyunun sarıp sarmayacağını en iyi sen oynadıktan sonra öğrenirsin.
Ayrıca ufak bir öneri vereyim oyuna böyle hafif grafik yamaları kurabilirsin örneğin bu ahşapları biraz daha kaliteli gösteren veya sandıkları daha güzel yapan vs. vs. oyunun grafiğini tam anlamıyla değiştiren değilde bu tarz ufak grafik modları kurarsan oyun daha güzel olur haberin olsun.
Araştırdım ve öyle şeyler gördüm eğer alırsam türkçe yamayla onlarıda kurarım

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
60 saatten fazla oynadım bence epey sarıyor :)

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Steamde 37,94 şuan baya ucuz haliyle normal fiyatına göre arkadaşlar lütfen fanboyluk yapmadan beni başına oturtup eşya geliştirip sağda solda görev yaptıracak bir oyun diye kabaca özetleriz demi. İşte bu skyrimde sararmı fanboyluk yapmayın lütfen.
300 küsür saat oynamış birisi olarak kesin olarak önerebilirim oyunda ki ırk çeşitliliği zaten başlı başına muhteşem 300 saat içinde kuzeyli yüce elf ve kara elf olarak oynadım en beğendiğim kuzeyliydi oyunda ki ejdere binme olayına çok heveslenme çünkü bindiğin zamanda kontrol edemiyosun yani ejder olayı aşırı kötü onun haricinde yan görevleri ve ana görevleri sürükleyici ve güzel yani oynasan da asla pişman olmazsın

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Çok fazla görev var kendini oynatıyor oyun ben seviyorum skyrim'i. Tabi bazı bug ve hataları da yok değil. Bir görevde tam sona geliyorsun hata oluyor ya olduğun yerde kalıyorsun yada hareket edemiyorsun onu da konsol'u açıp hile kodu yazarak çözebiliyorsun.