Soru The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition İndirime Girer mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Adanalı Köpke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bu oyun indirime girer mi ve fiyatı ne olur ? Grafikleri kötü gözüküyor. Gameplay'lerinden de çok bişi anlamadım yani beni çekmedi . Önerir misiniz ? Önerirseniz neden ?

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Bu oyun indirime girer mi ve fiyatı ne olur ? Grafikleri kötü gözüküyor. Gameplay'lerinden de çok bişi anlamadım yani beni çekmedi . Önerir misiniz ? Önerirseniz neden ?
Eskiden 45 e düşüyordu yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi biraz daha pahalı oluyor. O kadar düşmüyor

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
527
Şaka gibi ya. 2011'de çıkmış bir oyun. Üzerine zaten ücretsiz kullanıcılar tarafından yapılmış modlardan güncellemeler yapıp tekrar tekrar yeni bir şey miş gibi piyasaya sürüyorlar. 200 TL falan vermeyin sakın git korsan indir.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Şaka gibi ya. 2011'de çıkmış bir oyun. Üzerine zaten ücretsiz kullanıcılar tarafından yapılmış modlardan güncellemeler yapıp tekrar tekrar yeni bir şey miş gibi piyasaya sürüyorlar. 200 TL falan vermeyin sakın git korsan indir.
forumda korsan yasak olsa bile 200tl ise hak veriyorum. eğer nereden indireceğini bliyorsan mantıklı olabilir ama korsan işi sıkıntılı

Adanalı Köpke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
forumda korsan yasak olsa bile 200tl ise hak veriyorum. eğer nereden indireceğini bliyorsan mantıklı olabilir ama korsan işi sıkıntılı
İndirimde 45 oluyomuş galiba. Bu fiyata değer mi ? Bi de galiba bu sürüm remastered immiş.

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
527

Forumda yasak link falan vermiyorum zaten bu bir öneri. Sıkıntı falanda yok. Bir sürü düzgün torrent sitesi var.