TFF'den sert yanıt

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Bırakın galatasarayın yaptığı açıklamalarıda işinizi adam gibi yapın :)

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
bak hele dünyanın en iyi takımı galatasaraymış :D, görende galatasarayı şampiyonlar ligi kupası kaldırdı zannedecekler, bir kerem yanlışın var 1.sırada real madrid gözüküyor dünyanın en iyi takımı real madrid oluyor mahlesef :D Galatasaray peki şimdi kaçıncı sırada hadi bakalım bul bulabilirsen http://www.iffhs.de/?eedbca388d85691a55285fdcdc3bfcdc0aec70a60c :D

ulusoy zaten galatasaraya çalışıyordu, bu başarınızın sebebi ulusoydu, şimdi ise ulusoy yok, olmadığı içinde 11 senedir fenerbahçeyi yenemiyorsunuz, şimdi ne yapacaksınız bakalım, şimdi kafanızı vura durun, ligler başlıyor çıldırtmaya geliyoruz sizi :D galatasaray bir daha bu kabusu yaşamak istemiyor ki fenerbahçenin küme düşürülmesini istiyor :D

he he galatasaray ikinci birinci olmamış dedin ya devamını okumadım bile.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
[MENTION=43929]rtsbora[/MENTION] çocukla çocuk olma yazdıklarını bir defa okursan yaşını ve kafa yapısını tahmin edersin.

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
kınıyorum hacı bu federasyonu, bizi futboldan soğutanları, topunu kınıyorum, kın! :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
ne yapacaklar acaba ? Galatasaraya dava açıp sonucuna göre ceza mı verecekler şimdi ? :D

artık cezaları TFF değil mahkemeler kesiyo türk futboluna aynen dediğin gibi olamsı gerekiyo bu sürüp giden Aydınlar bilmecesinde...

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Tff'nin işi ancak Galatasaray'a cevap vermek heralde.Kardeşim bize cevap yetiştireceğine işini düzgün yapsana. Tarih bizi unutmadı unutmayacak ta.Çünkü tarihi yazan bizleriz.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Aykut herkesle tartışmak zorunda mısın ? nerde tartışma aykut orada...

Her mesajına uyuz oluyorum.Biraz seviyeli bir üslüp takın...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
her ikili konuşmama müdehale etmek zorundamısın? nerde muhalefet nerde tartışma sende ordasın. önce speedy kimse ona takmışsın şimdide banamı taktın? nedir bu forumun siz üyeciklerden çektiği üyelik sistemi açıldı doldunuz.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bana speedy nin multisisin gibi geldi.. Üslübun tamamen aynı.İlgin tamamen aynı.

Üyecik değiliz.Bakarsın oraya istersen.

Saygılı ol edepli ol.Kalıcı değilsin burada... Kimse değil.Forum kimsenin babasın malı değil...

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
turgaydemirr Turgay Demir

dikkat edin gündemi değiştirmeye başladılar bile, konu aniden play-off oynamaya falan geldi. Bu tuzağa düşmeyin. Sorunumuz ligin nasıl

ve hangi statüde oynanacağı değil derdimiz ŞİKE VE ŞİKECİLER. kimsenin gündemi değiştirmesine izin vermeyin

Her türlü medeni tepkiyi gösterme hakkını kullanın. Özellikle sosyal medya çok önemli. Mail manyağı yapın bazılarını, twitt manyağı yapın.

BİZ APTAL DEĞİLİZ, ŞİKEYİ UNUTTURAMAZSINIZ deyin. Onrlar mesajı alacaktır.

Bu açıdan Galatasaray'ın cesaretini, olayın üstüne gidişini kutluyorum, Yıldırım Demirören'i ayıplıyorum.

Beşiktaşlı duruşuna sahip olmadığını bir kez daha gösterdi. Bu tff'nin yanında durmak şu an da şikeyi görmezden gelmek demektir. Yanlıştır

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ek bir not .

Sen geldiğinden beri Speedy ortalıkta yok ilginç bir tesedüf Allah Allah Allah Allah...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
saçma ithalarda bulunma forumun sistemi var multi olanı anında bulurlar sen meraklanma zaten kimse arkadaş o da yakında girer sanada kapa olur. geçen karşılıklı yazışıyoduk elemanla nasıl bir multiymiş aynından istiyorum.

senin uslubunu burdan banlanıp giden bazı üyelere çok benzetiyorum bende.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İnşallah girer onla tartıştım ama severdim kendisini... Sonradan barıştık gibi..

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
real madridle birlikte en iyi takım dedim zaten. senin yazdıklarına göre bizi haluk ulusoy buraya taşıdı yani öyle mi? :D uefa ve süper kupayı da o verdi. ne mübarek adammış bu yahu. ilk gördüğüm yerde elini öpeyim. :D

siz fenerlilerin zaten yıllardır tek malzemesi ligde bizi yenmek. övünecek başka hiçbir şeyiniz yok. e tabi napacaksınız. müzenizde bir tane avrupa kupası yokki onunla övünesiniz? :D

şimdi kii yeriniz nerde belli oluyor, övünmeye devam edin, göteborgun bile uefa kupası olmuş, adamlar sizin gibi övünmüyorlar ama siz bu küçük kupayla övünüyorsunuz, gözünüz yükseklerde olsun torunum :D şampiyonlar ligi kupası mesela, bu kupayı almak cesaret ister, güç ister, büyük takım olmak ister.

---------- Post added at 15:26 ---------- Previous post was at 15:22 ----------

seni inandırmak için illa tc kimlik numarası vermemmi lazım. Seni zorlan inandıracak değilim, saygısızlığın ile kendini belli ediyorsun.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
ikili tartışmalar yaratıp konuyu sabote etmeyin

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Benim adımı ağzına alma mümkünse senden hiç hazzetmiyorum çünkü bana uzak Allah'a yakın. multi üyelik gibi derdin varsa modlarda burda yap şikayetini yapsınlar araştırmasını ve gereğini ama yoksa sende hesabını verirsin. işim dolaysıyla giremiyorum artık ama çevrimdışı giriyorum arada ancak.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
şimdi kii yeriniz nerde belli oluyor, övünmeye devam edin, göteborgun bile uefa kupası olmuş, adamlar sizin gibi övünmüyorlar ama siz bu küçük kupayla övünüyorsunuz, gözünüz yükseklerde olsun torunum :D şampiyonlar ligi kupası mesela, bu kupayı almak cesaret ister, güç ister, büyük takım olmak ister.

---------- Post added at 15:26 ---------- Previous post was at 15:22 ----------

seni inandırmak için illa tc kimlik numarası vermemmi lazım. Seni zorlan inandıracak değilim, saygısızlığın ile kendini belli ediyorsun.

yaşına inanmamak gibi birşey söylemedim tatışmak istemediğim için hadi işine dedim yaşın kaç bilmiyorum ama mesajların hiç iç açıçı değil kendinde okursan zaten göreceksin. lütfen uzatmayalım kafam kaldırmıyor çünkü.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben ikinizede (veya birinize ) kin beslemiyorum.İşi uzatan hep sizlersiniz(veya sensin).

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Çevrimdışı burdaydım diyorum sen ne garip bir insanmışsın forumu ve altyapısını oyuncakmı sanıyorsun tanımıyorum bu forumdan kimseyi. Mod arkadaş gerekli araştırmayı yapıp arkadaşa gerekli cevabı verirmisiniz? insanı zan altında bırakmak ayıp değilmidir?

---------- Post added at 15:37 ---------- Previous post was at 15:36 ----------

cevabı verin bende çıkayım zaten şirkette gizlice giriyorum, adım geçtiği için geldim.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Evet adam haklı verin cevabı bizde zan altında kalmayalım iftira resmen yapılan, niyetli niyetli günaha sokuyorsunuz insanı.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Şikayet ettim gerekli inceleme yapılır.Bu sadece bir şüphedir.Şüphe duymak yasak değil.

Birçok moderatör benim hakkında şüphe duydular hepsi cevabını aldı.Üyelerde aynı şekilde.

Kendinizi savunmanıza engel olan bir şey yok.

Ve burda yapılmış yanlış bir şeyde yok....

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Bu forumda yazdığım herşeyden seni tenzih edererek yazıyorum muatabı değilsin sen yoksun gibi davranıyorum ama sen sürekli rahatsız etmeye devam ediyorsun özel mesj atıp dostluk istiyorsun sonra cevap vermeyince yine saçmalamaya başlıyorsun. Şu forumdan soğuyup gitmiştim keşke gelmeseydim gereksiz insanlar hala aynı hatta daha da çok. Özelden veya konularda ben yokmuşum gibi davran rica ediyorum.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ey faşist dostluk mesajını sorunlu her üyeye attım sadece sana değil bilesin...

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Bazılarının multi sevgisini çok iyi bilirim bende. Facebook galatasaray sayfasının altında yüzlerce sahte hesap var. Bizzat şahit oldum. İnanmayan varsa adminlerinden biri fatih adidas mağazasında çalışıyor. Kendi ağzıyla söyledi. Neymiş binlerce taraftarı varmış peeh....

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bu şaıbenın gercekten kaldırılması gerek..Besıktaslıyım eger bızede bulasmıs ıse bızde duselım ama temızlensın...bu sekılde olmazzzzzzz

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Tamam fener kadrosu tamamlandı. Ben çıkayım en iyisi uzatmaya dermanım yok modlar gerekli cevabı siteyene verecektir, saklım gizlim yok, olmadı.