Soru Testisin kasılması?

Bu konuyu okuyanlar

Darkkmenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. İki gündür testislerim özellikle ereksiyon durumundayken iyice geriliyor. En ufak bi ereksiyon durumunda hemen geriliyo kasık kanalına kayacak gibi ki sol testisim kaydı geri indi hemen. Çıkmasınlar diye elimle baskı yapiyorum. Internette normal bir şey yazıyo ama bence değil. Yaşım 18 hic olmazdı böyle doktora gitmeye çekiniyorum. Bunu da hem birine anlatmaya çekindiğimden hem de belki yaşayan vardir diye buraya yazıyorum. Doktor normal derse bu hep böyle mi olucak

Reaksiyon puanı
686
Mastürbasyon yaptıktan sonra salmayınca ağrı oluyor genelde. Eğer yapmadıysanız en kısa sürede yapın.

Son düzenleme:

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
Uzun süre mastürbasyon yapmayınca ve o halde kalınca benimde testislere ağrı giriyor, en az 2 kere yapmam boşaltmam gerekiyor ki ağrı geçsin.

Hacı hoca yapmayın diyorda yalan o iş

Allah anatomiyi böyle yaratmış mecbur bir süre sonra yapman lazım.

Hatta bence düzenli yapmamak zarar verir vücuda bir ara denedim 3 hafta hiç yapmadım hiç düşünmedim bile 3 hafta sonunda meni normalin 3/1 i kadar az çıktı ve sarımsı renkte çıktı, bu işi çok abartıyorlar zina etmiyoruz sonuçta çıkıyor gidiyor.

Darkkmenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun süre mastürbasyon yapmayınca ve o halde kalınca benimde testislere ağrı giriyor, en az 2 kere yapmam boşaltmam gerekiyor ki ağrı geçsin.

Hatta bence düzenli yapmamak zarar verir vücuda bir ara denedim 3 hafta hiç yapmadım hiç düşünmedim bile 3 hafta sonunda meni normalin 3/1 i kadar az çıktı ve sarımsı renkte çıktı, bu işi çok abartıyorlar zina etmiyoruz sonuçta çıkıyor gidiyor.
Tamam haklısın da benim sorunum ağrı değil ki testislerim kasılıyor. Normalde ben de iki günde bir falan yapıyodum ama yazdığım gibi en ufak bi zevk alınca testislerim kasık kanalına çıkmak için geriliyor. Ağrı falan yok yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mastürbasyon yaptıktan sonra salmayınca ağrı oluyor genelde. Eğer yapmadıysanız en kısa sürede yapın.
Ağrı olmuyor ki. Testislerim kasılıyor ereksiyon halindeyken o yüzden malum işi yapamıyorum uzun süredir : (

Walleyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Ne kadar sıklıkla yaptığına bağlı bi çözüm önerisi verelim.
-Günde 1 den fazla ise olması çok çok normal çünkü testislerinden gelen meni artık zorlanmaya başlıyor.
-Hergün 1 tane ise testislerin yine yavaş çalıştığı için zorlanıyor olabilir bunu Metabolizmam yavaş oyuzden kiloluyum diye örneklendirebiliriz
-Aradan bi kaç gün geçtikten sonra yapıştırıyosan ve yine kasılıyorsa meninin geçtiği yollarda sıkıntı vardır hastaneye git göster.

Darkkmenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne kadar sıklıkla yaptığına bağlı bi çözüm önerisi verelim.
-Günde 1 den fazla ise olması çok çok normal çünkü testislerinden gelen meni artık zorlanmaya başlıyor.
-Hergün 1 tane ise testislerin yine yavaş çalıştığı için zorlanıyor olabilir bunu Metabolizmam yavaş oyuzden kiloluyum diye örneklendirebiliriz
-Aradan bi kaç gün geçtikten sonra yapıştırıyosan ve yine kasılıyorsa meninin geçtiği yollarda sıkıntı vardır hastaneye git göster.
Bu durumu fark ettiğimden beri yapmıyorum 1 haftadan fazla oldu. İstesem de yapamıyorum zaten dediğim gibi testis yukarı çıkacak korkusuyla : (

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Vaktini burada boşunu harcıyorsun. Sağlığın forumu mu olur. Genel geçer bir sorun mu benzer sorunu yaşayan ile seninki aynı şekilde çözülsün. Bir an önce doktara gidin. Bu işlerde çekinecek, korkacak bir şey yok insan vücudu bu neticede.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Merhabalar. İki gündür testislerim özellikle ereksiyon durumundayken iyice geriliyor. En ufak bi ereksiyon durumunda hemen geriliyo kasık kanalına kayacak gibi ki sol testisim kaydı geri indi hemen. Çıkmasınlar diye elimle baskı yapiyorum. Internette normal bir şey yazıyo ama bence değil. Yaşım 18 hic olmazdı böyle doktora gitmeye çekiniyorum. Bunu da hem birine anlatmaya çekindiğimden hem de belki yaşayan vardir diye buraya yazıyorum. Doktor normal derse bu hep böyle mi olucak
Buradaki insanlar bende dahil hiçbirimiz uzman değiliz en iyisini doktor bilir. Doktora gitmekten çekinme böyle şeyler utanılacak şeyler değil, bilmediğimiz birşey varsa çok büyük sıkıntı çekersin gelecekte. En iyisi doktora gitmem.

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191

Katılıyorum temel ihtiyaçlardan birisini engelleyemezsin