Dizi Teşkilat 4. Bölüm Fragmanı

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
28 Mart Pazar günü yayınlanacak olan 4. bölüm fragmanı. Fon müziğinde 1995 yılında Almanyada kurulan rap grubu olan Cartelin müziğini kullanmışlar.

emreleft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
cidden böyle ceketinin arkasında nazi duvarında nazi bayrakları olan tipler varmıdır

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Dövüş sahneleri neden hiç gerçekçi durmyor. :d İlk defa izledim bu dizi ile ilgili bir şey (eleştiri videoları hariç) ve hiç izlemeyi tercih edeceğim bir kalitede durmuyor.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
28 Mart Pazar günü yayınlanacak olan 4. bölüm fragmanı. Fon müziğinde 1995 yılında Almanyada kurulan rap grubu olan Cartelin müziğini kullanmışlar.

Benim hoşuma gitti zaten bir insan sürekli gelen şeyi kötü düşünürse o şey iyi de olsa insan artık o kötü deyip istese de sevemeyebilir işte bu yüzden pozitiflik iyi

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Olur olur o kadarda gömmeyelim ileriki bölümlerde inşallah düzelir.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Kötüye kötü dedim. Ne var bunda?
Hocam sizinle dün tartıştım bu konuda bugün tartışamayacağım hep aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz benim iyi demem sizin kötü demenizi çürütür sizin kötü demeniz benim iyi dememi çürütür

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Hocam sizinle dün tartıştım bu konuda bugün tartışamayacağım hep aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz benim iyi demem sizin kötü demenizi çürütür sizin kötü demeniz benim iyi dememi çürütür
Dövüş sahneleri kötü dedim. Siz alıntı yaptınız. Sonra da "tartışmak istemiyorum" diyorsunuz.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Arkadaşlar biribir kişisel tartışma yapmayalım. Konu ile alakalı severiz veya sevmeyiz en azından bahsederken bununla ilgili bilgi verebiliriz.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Hocam siz bu diziye neden nefret sözleri söylüyorsunuz alıp veremediğiniz ne dizilerle
Kafa yormana gerek yok sevgili Niyazi... Eğer Türk devletini küçük düşürecek dış kaynaklı bir yapım olsaydı emin ol bişey diyemeseler de hoşlarına giderdi, içten içe beğenirlerdi. Yani anlayacağın mevzu ideolojik.

Yanlış anlaşılmasın, ben arkadaşların Türk devletini sevmediklerini falan demek istemiyorum. Nefretleri Türk devletine değil, devleti yönetenleredir.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Kafa yormana gerek yok sevgili Niyazi... Eğer Türk devletini küçük düşürecek dış kaynaklı bir yapım olsaydı emin ol bişey diyemeseler de hoşlarına giderdi, içten içe beğenirlerdi. Yani anlayacağın mevzu ideolojik.

Yanlış anlaşılmasın, ben arkadaşların Türk devletini sevmediklerini falan demek istemiyorum. Nefretleri Türk devletine değil, devleti yönetenleredir.
Alakası yok hocam ya artık devir değişti. Diğer dizileri gördükce beklenti de fazla oluyor bu beklentiyi sağlayamayınca ister istemez negatif yorumlar geliyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Alakası yok hocam ya artık devir değişti. Diğer dizileri gördükce beklenti de fazla oluyor bu beklentiyi sağlayamayınca ister istemez negatif yorumlar geliyor.
Kıymetli abim, devir değişebilir tabii, lakin insanların formatlanmış kafası değişmez. Bahsettiğiniz diğer dizilerin birçoğunu izliyorum ben de... Benim karşı çıktığım nokta şu ki, sürekli hayali entrikaların, kan ve şiddetin işlendiği oyunlarla kafası ütülenmiş insanların yirmi dakikalık bir izlemeyle birbirine özenip koro halinde menfi yorumlar yapması.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Kıymetli abim, devir değişebilir tabii, lakin insanların formatlanmış kafası değişmez. Bahsettiğiniz diğer dizilerin birçoğunu izliyorum ben de... Benim karşı çıktığım nokta şu ki, sürekli hayali entrikaların, kan ve şiddetin işlendiği oyunlarla kafası ütülenmiş insanların yirmi dakikalık bir izlemeyle birbirine özenip koro halinde menfi yorumlar yapması.
Dövüş sahneleri kalitesiz dedim. Gayet kalitesiz. Şimdi bu sahnelere kaliteli mi diyorsunuz? Kafamın formatlanmasıyla ne alakası varsa...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ben nettiks filan bilmem, yabancı kanal da izlemişliğim yok, dizinin kalitesinden şikayetçiyim ama her Türk dizisini de gömmem, zaten sevdiklerimi her fırsatta belirtiyorum :) Ama gerçekten de bazılarımız söz konusu Türk dizisi ile yabancı dizileri kıyaslaması söz konusu olduğunda hemen önyargılı bi şekilde yabancı dizileri işaret ederler... Bu halkımıza, milletimize haksızlıktır. Ben yapıcı eleştiri yapılmasını daha güzel bulurum, bazen devletimize çok ama çok da kızarım ama tutup da her fırsatta yabancılara da ezdirmem çünkü bilirim ki bizi biz yapan değerler vardır ve birbirimizden olmadığımızda sırtlanlar gibi üzerimize saldırırlar.

Ez cümle; dizi inşaAllah daha iyi olur daha teknolojik ve gerçekçi olur ama şu da bir gerçek ki istihbarat dizilerinde mümkün olduğunca gerçekler yerine futuristik ya da asgari düzeyde istihbarat / teşkilat ile ilgili bilgiler ifşa edilir. Çünkü istihbarat demek ketum olma sanatı da denilebilir. İşte ben bu konuda doyumsuzum çünkü her şeyi bilmek istiyorum ??

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060