Teşekkürler vodafone net.

Bu konuyu okuyanlar

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Derhal gerekli birimlere başvurmanızı öneririm. Taahhütünüz varsa da ayıplı mal satmaktan dolayı tüketici hakem heyetine başvurup taahhüt cayma bedeli ödemeden iptal ettirebilirsiniz aboneliğinizi.
Kanunları net bir şekilde biliyorum tahhütümde bitti müşteri hizmetlerini arıyacam bi halt yapmazlarsa çaat iptal i basacam.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
Vodafone cidden bir sorun kendisi. Ben bile bugüne kadar 30'a yakın aradım müşteri hizmetlerini, gelip modeme falan bakacağız dediler ama hiç bakmadılar ve gelmediler bile. Hepsi de farklı farklı şeyler söylüyorlar. Yani birbirlerinden haberi yok hiç birinin. Arada bir gidiyor veya yavaşlıyor. Yani boşuna para veriyoruz.
Zaten bu sene bitecek ve bir daha bakmam Vodafone'a ama belki.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Vodafone cidden bir sorun kendisi. Ben bile bugüne kadar 30'a yakın aradım müşteri hizmetlerini, gelip modeme falan bakacağız dediler ama hiç bakmadılar ve gelmediler bile. Hepsi de farklı farklı şeyler söylüyorlar. Yani birbirlerinden haberi yok hiç birinin. Arada bir gidiyor veya yavaşlıyor. Yani boşuna para veriyoruz.
Zaten bu sene bitecek ve bir daha bakmam Vodafone'a ama belki.
Ah ah bizim kabloyu kopartmışlar (adsl kablosunu) aryıruz müşteri hizmetlerini ekip yollayacağız diyor. Sonra kabloyu bağladım interneti 10 dk kullandım diyolarki efendim ttnet te sıkıntı var bundan sonra bu 2 yıllık deneyimimi birçok yerde anlatıcam ve insanların vodafone net e geçmemesi için uyarıcam.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
@FakeGamer48, Evet bende kullanmam ve önermem de. Bir de müşteri hizmetlerinin bazıları belediye altyapı çalışması var diyor, bazıları ise evet sizin internette sorunlar var diyor. Biz aramasak hiçte bakmazlar ve umurlarında değil.
Hep biz ararız ama onlar aramazlar. Sanki müşteri hizmetleri biziz, onlar değil. ?

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Evet internetim yine gitti sonuçlar ahanda aşağıda
Speedtest by Ookla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri hizmetlerini aradım.
Yarım akıllılar hızı 4 e sabitlemiş şimdi 8 e sabitlediler.

Son düzenleme: