Tercihler

selocan01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben şimdi tercih yapacağım , size şöyle bir sorum olacak eğer istediğim yer tutmazsa düz liseye otomatik geçişmi yapıyor bir açıklarmısınız ?

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tercih listesindeki hiçbir yere giremezsen düz liseye gidersin. Tercih listesini iyi doldur. Ama düz liseye gitmeni önermem. Bazen düz liselerin önünden geçerken bakıyorum sigarası, içkisi, uyuşturucusu her bişeyi var öğrencilerin. Hocalar bile yaka silkmiş artık.

FerdiAltan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
düz liseler kalkıyor hatta kalkmıştır şimdi ya anadoluya git ya da meslek liseleri

selocan01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim ben olayı tam çözemedim düz liseler kalktı ama anadolu oldu sanıyorum ama halen tercih listelerine girmedi kısaca açıklarmısınız . Kardeşim içkisiymiş sigarasıymış orası beni sarmaz ben oraya onlar için gitmiyorum .

RİZELİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende liseye geçtim tercihini yapıyorsun eğer tercih ettiğin liselerden hiçbirini tutturamassan rastgele bir düz liseye gidiyorsun..

selocan01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yani rastgele derken kasaba içindeki düz liseye otomatik geçişmi yapıyorum kardeşim ?

RİZELİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynen öyle .. kötü liselere kaydırılıyorsun ..

FerdiAltan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sen en iyisi mesleğe git biz meslekten düz liseye geçtik ve çok pişmanım :D

RİZELİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aynen adam haklı sen meslek liselerini tercih et ben sağlık meslek lisesini tercih ettim...