Temel ile Cemal

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Temel ile cemal birlikte sinemaya gitmişler...Filmdeki bir at yarışı sahnesine kadar, hiç seslerini çıkarmamışlar...Tam yarış başladığında Temel,Cemale dönmüş.-Uşağum,gel seninle bir bahse girelim Benderim ki beş numaralı at kazanacaktır...Cemal-(peki),demiş ve iddayı kaybetmiş.Film bitip,dışarı çktıklarında Temel bir itrafta bulunmuş:-Ula uşak,ben sana bir oyuyn oynamışim...Daha önce bu filmi gördüğümden,beş numaralı atın kazanacağını biliyordum...Cemal,pek şaşkın bir halde cevap vermiş:-Uşağum,benimde bu filmi ikinci kez görüşümdür...Ama ben ne bileyim iki defa aynı atın kazanacağını bileyim :)

Adam maymunu ile bara gidip bir viski ismarlamis. Barmen içkiyi hazirlarken maymun kasla göz arasinda kösedeki bilardo masasina ziplayip toplardan birini yutuvermis.
Barmenin "hop noluyo" diyip yetismesine firsat kalmamis.Adam;
-Yav önemli degil kaç lira ise öderiz, bizim maymun böyle iste demis.
Bir hafta sonra adam ve maymunu tekrar ayni bara gelmisler. Adam viskisini ismarlamis. Maymun da bu sefer yandaki tabureye çikarak barin üzerindeki erik kasesinden bir adet erik alip önce incelemis, sonra dikkatlice makatina sokmus, sonra çikarip agzina atmis.
Bu sefer napacak diye maymunu dikkatlice izleyen barmen saskinlikla;
-Senin maymun sapitti galiba? ..Adam:
-Sorma yahu demis, geçen haftaki bilardo topu olayindan beri hiçbirseyi ölçmeden yemiyo artik :)))

trafik polisi cevirme yapıyormuş ve o günün bi aracı durdurup kontrol etmektedir polis:tebrikler beyefendi bu gün ilk kemer takan sizsiniz size 1 milyar ödül veriyorum bu parayla ne yapmayı düşünüyorsunuz adam:ehliyet almayı polis: sizin ehliyetiniz yo k mu? yandan karısı: siz ona bakmayın memur bey içince böyle sapıtır polis iyice zıvanadan cıkmak üzereyken arkadan bi arkadaşları:ben size demedim mi çalıntı arabayla yola çikmayalaım diye polis tam tepki verecekken bagajdan bi ses :sınırı geçtikmii ...:)

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
-Sorma yahu demis, geçen haftaki bilardo topu olayindan beri hiçbirseyi ölçmeden yemiyo artik :)))

2. süperdi aksam aksam güldürdün beni :D:D

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
ben nie gülemiorum yaa:(

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
trafik polisi cevirme yapıyormuş ve o günün bi aracı durdurup kontrol etmektedir polis:tebrikler beyefendi bu gün ilk kemer takan sizsiniz size 1 milyar ödül veriyorum bu parayla ne yapmayı düşünüyorsunuz adam:ehliyet almayı polis: sizin ehliyetiniz yo k mu? yandan karısı: siz ona bakmayın memur bey içince böyle sapıtır polis iyice zıvanadan cıkmak üzereyken arkadan bi arkadaşları:ben size demedim mi çalıntı arabayla yola çikmayalaım diye polis tam tepki verecekken bagajdan bi ses :sınırı geçtikmii ...:)

Süper :D:D:D
:icon_::icon_::icon_::icon_::icon_:

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
beğenmenize sewindim

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Hepsi çok güzeldi sağolasın :)

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
lafı bile olmas:) recaa

serin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bizim semt'te maymunlu eczane vardı ordaki maymun şeftali'yi çekirdeğinle yutmuştu aynı şeyi oda yapıyordu ne verirsen ver makatından çıkıp çıkmayacağını denemeden yemiyordu oda ameliyat olmuştu

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ikinci defa nasıl kazandı :D

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
trafik polisi cevirme yapıyormuş ve o günün bi aracı durdurup kontrol etmektedir polis:tebrikler beyefendi bu gün ilk kemer takan sizsiniz size 1 milyar ödül veriyorum bu parayla ne yapmayı düşünüyorsunuz adam:ehliyet almayı polis: sizin ehliyetiniz yo k mu? yandan karısı: siz ona bakmayın memur bey içince böyle sapıtır polis iyice zıvanadan cıkmak üzereyken arkadan bi arkadaşları:ben size demedim mi çalıntı arabayla yola çikmayalaım diye polis tam tepki verecekken bagajdan bi ses :sınırı geçtikmii .
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Son mesajlar