Tema Bilgisayarı Yavaşlatır Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Merto0060

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhaba, şuanki işletim sistemim Windows 7 Ultimate, *Windows 10 Transformation pack* yükleyeceğim yüklersem bigisayarın hızı nolur ? daha fazla mı ram kullanılır ? mesela oyun oynarken performansımı düşürür mü ? performansta neler düşer ? sorularıma cevap verirseniz sevinirim.

The Fisher

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Düşürür eğer bilgisayar'a kendiliğinden direk kurulduysa,takılmalar olur fps'in düşer fare imleç'i takılarak hareket eder,ama eğer direkt themepack uzantısıyla geldiyse olmaz birşey normal bir şekilde çalışır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tema Bilgisayarı Ne Kadar Yavaşlatır? - Eski Windows Sistemleri Forumu buraya bir bak istersen 2009 yılında açılmış ama işe yarar şeyler var gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 10 Transformation pack ve bu şekil temalarda fpsinizi azaltır

Son düzenleme:

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Daha çok görsel efekt olacağı için elbette yavaşlatır.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,469
Merhaba,
Evet yavaşlatır, ram ve işlemciden bir miktar yiyecektir ama oyun vs. açtığın zaman işletim sistemi tamamen odağını oyuna verecektir, oyun içi fps'ini çok fazla etkilemez.
Onun dışında windows 7 kullanmamanı öneririm. Finalize edilmiş bir işletim sistemi. Yarın öbürgün bulunacak veya bulunmuş güvenlik açıkları olabilir. Güvenlik açısından 8.1 veya 10 geçmeni öneririm.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba, şuanki işletim sistemim Windows 7 Ultimate, *Windows 10 Transformation pack* yükleyeceğim yüklersem bigisayarın hızı nolur ? daha fazla mı ram kullanılır ? mesela oyun oynarken performansımı düşürür mü ? performansta neler düşer ? sorularıma cevap verirseniz sevinirim.
Evet, performansın düşeceğini düşünüyorum.

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Evet, performansı düşecektir.