Televizyondaki,videodaki,resmdeki bir görüntüyü word ortamında yazıya aktarmak

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
televizyondaki,videodaki,resimdeki bir görüntüdeki yazıları word ortamında üzerinde oynama yapılabilir yazı haline getirmek
Converting images to text
bunun detayları uzun süreceği için daha önceden hazırlamış olduğum bir videodan seyredebilirsiniz,gereken yazılım abby fine rader

videoyu izlemek için tıklayın

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
televizyondaki,videodaki,resimdeki bir görüntüdeki yazıları word ortamında üzerinde oynama yapılabilir yazı haline getirmek
Converting images to text
bunun detayları uzun süreceği için daha önceden hazırlamış olduğum bir videodan seyredebilirsiniz,gereken yazılım abby fine rader

videoyu izlemek için tıklayın

televizyondaki, videodaki yazıları word ortamına aktardığın video nerde?

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
televizyondaki, videodaki yazıları word ortamına aktardığım video değil arkadaşım akan bir video görüntüsündeki yazı aktarılmaz video ,ve tv görüntüsünden almış olduğum resimler üzerindeki resimli yazıları aktarıyorum
şöyleki,videodayken print screen yapılmış yazılı bir resim tv de iken yakalamış olduğun enstantane resimlerindeki yazıları worde aktarıyoruz,videoyu izlediysen youtube deki bir videodan print screen yapmışım ve o resmi painte aktarmışım sonra dışarıya almışım ve resme sağ tıklayıp abby fine rader menusunden word belgesine dönüştüre tıklamışım

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
ilk mesajından anlaşılan o ama.. böyle açıklayıcı yazabilirdin ilk mesaja da değil mi?

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
haklısın arkadaşım başlıkta yanlışlık oldu sonradan düzelttim sende haklısın kusuruma bakma olacak bu tür sorunlar ,günün en az 12 saati internet başındayım hafızam çok ağırlaştı çeşitli sağlık sorunlarda var ,idare edersiniz beni,birazda yaşlılık diyeyim çok yaşlı değilim ama orta yaş işte

mnyk46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paylaşım için çok teşekkürler