Televizyondaki arkadaşlık mesajı hayatını kararttı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Katılım
29 Haziran 2007
Mesajlar
64,457
Reaksiyon puanı
519
Puanları
0
Bir televizyon kanalındaki arkadaşlık mesajları aracılığıyla tanıştığı kişiyle buluşmak için Adana'ya gelen genç kadın, fuhuş çetesinin eline düştü. Polise sığınan genç kadın başına gelenleri anlattı.

645720090311111822370.jpg


Bir televizyon kanalındaki arkadaşlık mesajları aracılığıyla tanıştığı kişiyle buluşmak için Adana'ya gelen genç kadın, fuhuş çetesinin eline düştü. Yaklaşık 4 ay sonra çetenin elinden kaçarak polise sığınan F.A. (27), ailesine teslim edildikten sonra başına gelenleri gazetecilere anlattı.

İstanbul'da ailesinin yanında kaldığı sırada bir televizyon kanalındaki arkadaşlık mesajları aracılığıyla Adana'dan kendisini Tamer olarak tanıtan bir kişiyle tanıştığı belirten F.A, bir süre görüştüğü kişiyle buluşmak için ailesinden habersiz Temmuz ayında Adana'ya geldiğini söyledi.

Söz konusu kişiyle buluştuğunu ve Yumurtalık ilçesine gittiklerini kaydeden F.A, daha sonra bu kişinin ortadan kaybolduğunu, kendisinin de Ş.Ş. isimli bir kadınla tanıştığını söyledi.

Daha sonra bu kadının bir fuhuş çetesinin lideri olduğunu öğrendiğini ifade eden F.A, şöyle devam etti:

''Beni kemerle dövdüler, kollarımda sigara söndürüp, zorla fuhuş yaptırdılar. Durumumu anlattığım müşteriler de şikayetimi Ş.Ş'ye söylediler. Bunun üzerine de çok kez dayak yedim.''

Birçok kez fuhuş yapmaya zorlandığını anlatan F.A, ''Adana'ya geldiğimizde Ş.Ş'ye baklava almak istediğimi söyledim. O da bana 10 lira vererek, gidip almamı söyledi. Ben de bu fırsattan yararlanarak, 5 Ocak Polis Merkezine sığındım'' dedi.

Yaşadıklarından dolayı oldukça üzgün olduğunu ifade eden F.A, yaşadıklarının genç kızlara örnek olması gerektiğini belirterek, evlerinden kaçmamaları ve ailelerinin sözlerini dinlemeleri tavsiyesinde bulundu.

F.A, bir gazetecinin sorusu üzerine, evden ''zengin olma ve farklı bir yaşantı sürme hayalleri'' kurduğu için kaçtığını söyledi.

F.A'yı teslim alan annesi N.A. da, kızını kötü duruma düşürenlerin cezalandırılmasının acılarını bir nebze olsun dindireceğini kaydetti.

N.A, ayrıca, genç kızların anne ve babalarının sözlerini dinlemeleri gerektiğini belirterek, kızının kurtulmasına vesile olan polislere de teşekkür etti.

Bu arada, F.A'nın yaptığı iki evliliğinden toplam iki çocuğu olduğu ve eşinden boşandıktan sonra İstanbul'daki ailesinin yanında yaşamaya başladığı öğrenildi.

-POLİS OPERASYON BAŞLATTI-

F.A'nın polis ekiplerine sığınmasının ardından Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri geniş çaplı operasyon başlattı.

Düzenlenen operasyon sonucu F.A'nın fuhuş çetesi lideri olduğunu iddia ettiği Ş.Ş. ile olaya karıştıkları ileri sürülen M.B, R.Y, Z.K. ve E.A. gözaltına alındı.

Bu arada, polis ekiplerinin firari zanlılar Tamer isimli kişi ile M.K. ve A.K'yi de yakalamak için çalıştığı bildirildi.

Haber7
 

ramboberk

Profesör
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
4,419
Reaksiyon puanı
74
Puanları
0
Bu tür kanallardaki bu tür mesajlara kanıpda böyle yapanlara ben az bile diyorum
 

turancen

Profesör
Katılım
14 Mayıs 2008
Mesajlar
2,570
Reaksiyon puanı
78
Puanları
48
Yaş
38
Allah akıl fikir versin, bu rezil televizyonlara inananlara.
 

calvaria

Profesör
Katılım
25 Mart 2008
Mesajlar
1,616
Reaksiyon puanı
8
Puanları
38
asıl allah umut tacirlerinin belasını versin, hırsızın hiç mi suçu yok.
 

Darknes$

Rektör
Emektar
Katılım
13 Haziran 2008
Mesajlar
17,955
Reaksiyon puanı
337
Puanları
83
[sdntv]http://ciner.mncdn.net/A131C9E4268CCE7B79661F57F4C9DAF9_c.mp4[/sdntv]

2 çocuğu var 2 kere evlenmiş yeni heyecanlar yeni ortamlar görmek için televizyondan bulduğu birinin peşinden gidiyor, zengil olmak istiyor vs.

Fenada olmamış. Ders olsun bu.
 

LifeStyle

Profesör
Katılım
9 Ekim 2010
Mesajlar
1,426
Reaksiyon puanı
785
Puanları
113
Yaş
37
ne kadar cahil insanlarımız var.. yazık.. atalarımız boşuna dememiş. çok gezen ayağa ... bulaşır diye
 
Üst