Telefonumu bilgisayarım görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

Ergin_09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşlar telefonum samsung galaxy s2 android 4.1.2 telefonumu bilgisayarıma (windows 10) bağladığımda ya usb aleti bozuk diyor ya da herhangi bir ibare çıkmıyor. Aynı şekilde telefonum da bilgisayarımı algılamıyor. Telefonumdan usb hata ayıklamayı açtım, farklı kablolar ile bağlamaya çalıştım şarj olduğu halde bilgisayarıma aygıt takılma sesi çıkmıyor hiçbir yazı, hata vs. yazmıyor. Aygıt yöneticisinde de bir hata yok. Yardımcı olurmusunuz TEŞEKKÜRLER.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Arkadaşlar telefonum samsung galaxy s2 android 4.1.2 telefonumu bilgisayarıma (windows 10) bağladığımda ya usb aleti bozuk diyor ya da herhangi bir ibare çıkmıyor. Aynı şekilde telefonum da bilgisayarımı algılamıyor. Telefonumdan usb hata ayıklamayı açtım, farklı kablolar ile bağlamaya çalıştım şarj olduğu halde bilgisayarıma aygıt takılma sesi çıkmıyor hiçbir yazı, hata vs. yazmıyor. Aygıt yöneticisinde de bir hata yok. Yardımcı olurmusunuz TEŞEKKÜRLER.
tam hatırlamıyorum ama geristirici seçeneklerinden usbli bir şeyi açacaktın heralde

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,619
Bağladıktan sonra telefonun tuş kilidini açmalısın.

Ergin_09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı açtım bi usb ayarı daha olması gerek ama bende yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

denedim olmuyor
Android ADB sürücülerini deneyin. İnternetten bakabilirsiniz.