Telefonumdaki wifi sorunu

Kral69

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Note 10 5g cihazimda wifi de sorunlar yaşıyorum daha yeni imei attırdım ondan sonra wifi ağlarını görmüyor arada geliyor gelince modeme bağlanıyorum 10sn internete baglanabiliyorum fakat ondan sonra modeme bağlı olmasına rağmen internet bağlantısı yok hatasi alıyorum ve 1-2dk sonra wifi bağlantısı tekrar kesiliyor bunun nedeni nedir başka cihazlara da baglanmaya çalıştın fakat aynı sorun devam ediyor

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,004
ROM kurabilirsiniz. @Umut Nas

Ya da modem arayüzünden bir şeyler yapmanız gerekebilir, internet sağlayıcınızın destek hattını arayıp iletişime geçin.

Umut Nas

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
117
Note 10 5g cihazimda wifi de sorunlar yaşıyorum daha yeni imei attırdım ondan sonra wifi ağlarını görmüyor arada geliyor gelince modeme bağlanıyorum 10sn internete baglanabiliyorum fakat ondan sonra modeme bağlı olmasına rağmen internet bağlantısı yok hatasi alıyorum ve 1-2dk sonra wifi bağlantısı tekrar kesiliyor bunun nedeni nedir başka cihazlara da baglanmaya çalıştın fakat aynı sorun devam ediyor
IMEI atılmış, normal. Modem dosyasına IMEI atan kişi zarar vermis. Telefoncuya gidip düzeltmesini isteyin. Buradan yapabileceğimiz birşey değil.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
imei atan kişi modem attığı için olmuş gidip tekrar atmasını isteyin düzgün modemi atar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,256
İmei atmaktan ziyade WiFi ve Bluetooth sorunu xiaomide kronik sorunlar ben xiaomi ankamall mistoredan aldım WiFi sorunu hep vardı bitmek bilmedi kopma oluyordu hep

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
İmei atmaktan ziyade WiFi ve Bluetooth sorunu xiaomide kronik sorunlar ben xiaomi ankamall mistoredan aldım WiFi sorunu hep vardı bitmek bilmedi kopma oluyordu hep
imei atarken modem dosyasını değiştiriyorlar bazı telefonlarda telefoncu tam düzgün atamadığı için olmuş ayrıca 2 seneden fazladır xiaomi kullanıyorum kopma yok hatta iyi çekiyo