Telefonumda ilk defa gördüğüm bir simge

Bu konuyu okuyanlar

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Selam dostlar bir sorum var bir kaç gündür telefonda böyle bir simge var ve ne olduğu belli değil internette felanda aradım bulamadım bu ne cahilliğime verin :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170505-164941.png
    Screenshot_20170505-164941.png
    6.3 KB · Görüntüleme: 600

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
VoLTE ya da arama yönlendirme olabilir :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam Wo-Wifi dediğiniz şey nedir tam olarak bilmiyorum internettede çok bir kaynak bulamadım onu nasıl kapatırım :D
Birde eğer arama yönlendirmeyse onu nasıl kapatırım :D
Cihaz wifiye bağlıysa görüşmede ses kalitesini yükseltiyor. Vodafonelu musun ? Bugün yeni geldi banada yazılım güncellemesi falan yap diyordu mesajda

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Cihaz wifiye bağlıysa görüşmede ses kalitesini yükseltiyor. Vodafonelu musun ? Bugün yeni geldi banada yazılım güncellemesi falan yap diyordu mesajda
Aynen hocam vodefoneliyim ve şimdi ekranı açtımda gitmiş o simge :D yani yararlı bir şey değilmi bende işte cahillik virüs felan sandım noluyo dicektim :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen hocam vodefoneliyim ve şimdi ekranı açtımda gitmiş o simge :D yani yararlı bir şey değilmi bende işte cahillik virüs felan sandım noluyo dicektim :D
Wifini kapattıysan gitmiştir. Vo LTEnin wifi versiyonu işte anladın sen zaten beğenmezsen ses kalitesinii ayarlardan bulup kapatırsın.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Bir zararı yok hatta faydası var mesela cep operatörün çekmediği bir alanda eğer Wi-fi bağlantısı varsa konuşmayı bunun üzerinden yapabiliyorsunuz bu görüşme yine sizin dakikalarınızdan düşüyor.