Telefonum şarj alsana açılmıyor

D3X8N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
arkdaşlar merhaba sizin yardımınıza ihitiyacım var öncelikle kullandıgım telefon iphone 6 32 gb olan model telefonum daha düne kadar sorunsuz çalışıyordu ancak telefonum bi anda kapandı ve normal iphone şarj alma simegsi geldi şarja taktım ancak sarj alma ibaresi gelsen telefonum açılmadı lütfen yardım edin

D3X8N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Başlığı değiştirseniz daha iyi olur

4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.
tm başlıgımı degiştiriyorum özür dilerim bilmiyordum

ardabast61

Asistan
Reaksiyon puanı
205
Bu sorun birkaç yıl önce benim de başıma gelmişti 6s telefonumda.Garantisi bittiği için herhangi bir telefoncuya götürmüştük.Yazılımın çöktüğünü ve telefonu sıfırlamalarının gerektiğini söylemişti.Telefonu sıfırlayıp güncellemesini yaptıktan sonra telefon düzelmişti.Şuan yapman gereken ya güçlü bir adaptör ile şarj yapmayı denemek ya da bir telefoncuya götürmek.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
arkdaşlar merhaba sizin yardımınıza ihitiyacım var öncelikle kullandıgım telefon iphone 6 32 gb olan model telefonum daha düne kadar sorunsuz çalışıyordu ancak telefonum bi anda kapandı ve normal iphone şarj alma simegsi geldi şarja taktım ancak sarj alma ibaresi gelsen telefonum açılmadı lütfen yardım edin
Yedek alıp İtunesdan Dfu mod ile sıfırla.

D3X8N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bu sorun birkaç yıl önce benim de başıma gelmişti 6s telefonumda.Garantisi bittiği için herhangi bir telefoncuya götürmüştük.Yazılımın çöktüğünü ve telefonu sıfırlamalarının gerektiğini söylemişti.Telefonu sıfırlayıp güncellemesini yaptıktan sonra telefon düzelmişti.Şuan yapman gereken ya güçlü bir adaptör ile şarj yapmayı denemek ya da bir telefoncuya götürmek.
peki nasıl sıfırlamam gerekiyor
lütfen söylermsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yedek alıp İtunesdan Dfu mod ile sıfırla.
nasıl alabilirim

dedigim gibi sadece şarj logosunda kalıyor

Son düzenleme:

ardabast61

Asistan
Reaksiyon puanı
205
peki nasıl sıfırlamam gerekiyor
lütfen söylermsin

nasıl alabilirim

dfu moduna almayı soruyorsan anlatayım ama ben olsam telefoncu birine götürürdüm :/ bir daha iTunes yükleyeceksin sonra sıfırlama işlemini başlatacaksın falan ben üşenirim.

D3X8N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
dfu moduna almayı soruyorsan anlatayım ama ben olsam telefoncu birine götürürdüm :/ bir daha iTunes yükleyeceksin sonra sıfırlama işlemini başlatacaksın falan ben üşenirim.
benim telefonumu klasik itunes yaqzısı varya onu almaya çalıştım ama sadece şarj alma yazısında kaldı