iPhone 5S hızlı şarj (?)

Bu konuyu okuyanlar

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Merhaba,
Geçen hafta internet üzerinde linkteki ürünü aldım.
Xiaomi Mi (2. Nesil) Powerbank 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj
Cuma günü telefonumda %10 kaldığında şarja taktım sonuna kadar şarj ettim.Dün evde şarj ettim.Bu sabah şarjım bitmiş ve telefonum kapanmış.Bu batarya ile şarj etmek için taktım sadece pil göstergesi geldi ancak telefon açılmadı.1-2- saat o şekilde şarjda bekledi.Ancak şarj olmamıştı.Prize taktım yine aynı ancak şarj olmuyordu. Telefonu açıp batarya bağlantısını çıkartıp yeniden taktım.Prizde şarj etmeye başladım ve telefon açıldı neyseki.
Şarj kablosu ve priz başlığı orjinal.Batarya Deji batarya.Bugüne kadar sıkıntı çıkartmadı.
Bu konuda görüşleriniz nelerdir?

Eğer ki dışardayken bu hızlı şarjı kullanacaksam telefonun şarjı bitmeden şarja takmak mantıklı geliyor.Onun dışında acaba şarj soketine vs zarar verir mi sizce.
İllaki bu ve benzer soruları sorunları olanlar vardır...

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
5s kaldımı piyasada :D

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
5s kaldımı piyasada :D
whatsapp var ,resim çekiyor müzik dinleniyor... Daha ne olsun..Adam geçen gün iphone 7 almış iphone se mi geri istiyorum diyor..
Biz türkler kadar telefon m*****ı yok başka ülkelerde =) Ne gerek var servet ödemeye.
Konu sorun bu telefon tartışması gereksiz yanlış anlama da :)

Gelir düzeyine bakarak dünyanın en pahalı aracı bizde.(Vergi odaklı tabi)
Yabancılar bu duruma gülüyor.Yani komik durumdayız şuan...

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
whatsapp var ,resim çekiyor müzik dinleniyor... Daha ne olsun..Adam geçen gün iphone 7 almış iphone se mi geri istiyorum diyor..
Biz türkler kadar telefon m*****ı yok başka ülkelerde =) Ne gerek var servet ödemeye.
Konu sorun bu telefon tartışması gereksiz yanlış anlama da :)

Gelir düzeyine bakarak dünyanın en pahalı aracı bizde.(Vergi odaklı tabi)
Yabancılar bu duruma gülüyor.Yani komik durumdayız şuan...

Hocam ben avrupa bizi kıskanıyo diye biliyorum alla alla :D

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Hocam ben avrupa bizi kıskanıyo diye biliyorum alla alla :D
Şöyle ki birçok ülkeden arkadaşım ve misafirlerim var.Genel görüş bazı konularda dediğim gibi kıskanılmıyor da değiliz ama Ülke konusunda bu güzellikler başka yerde yok...

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Şöyle ki birçok ülkeden arkadaşım ve misafirlerim var.Genel görüş bazı konularda dediğim gibi kıskanılmıyor da değiliz ama Ülke konusunda bu güzellikler başka yerde yok...

Yemeklerimizi kıskanırlar doğru türkiyede yaşıyacaksan zengin olacaksın şimdi sahibindende vilalara bakıyom biz yaşamıyoz evlere bak anasını satıyım.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Sen şimdi 5s'in pilini mi değiştirdin? kullandığın powerbank ile telefonunu doldurduğun zaman bir süre sonra şarjolmamışmıydı

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Sen şimdi 5s'in pilini mi değiştirdin? kullandığın powerbank ile telefonunu doldurduğun zaman bir süre sonra şarjolmamışmıydı
açıkken şarj olmuştu ancak.telefonun şarjı bitmiş.şarja taktım.pil simgesi göründü. şarj olmamış.ve sonraki denemelerimde de olmadı.prizde de olmadı.hatta telefon açılmadı bile.sonra telefonu açıp batarya soketini çıkartıp taktıktan sonra şarja taktım telefon açıldı şarj oldu.full şuan.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
açıkken şarj olmuştu ancak.telefonun şarjı bitmiş.şarja taktım.pil simgesi göründü. şarj olmamış.ve sonraki denemelerimde de olmadı.prizde de olmadı.hatta telefon açılmadı bile.sonra telefonu açıp batarya soketini çıkartıp taktıktan sonra şarja taktım telefon açıldı şarj oldu.full şuan.

Hem sokette hemde pilde sorun olabilir

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu tarz durumlarda

Son düzenleme: