Telefonum kapandı açılmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bendede galaxy gıo var tel kapndı acılmadı yorumları okurken bıseyler yapıodum dowladıng yazdı ama bırkınca gttı nasıl duzltebılrm

OxyGEN

Profesör
arkadaslar bendede galaxy gıo var tel kapndı acılmadı yorumları okurken bıseyler yapıodum dowladıng yazdı ama bırkınca gttı nasıl duzltebılrm
Samsunglarda yazılım atarken herhangi bir şekilde telefon ile PC arasındaki bağlantı koparsa telefon birdaha açılmaz

akinov5

Asistan
Telefonu arkadaş yanlışlıkla download veya fastboot moduna aldığı için hiçbir şeye tepki vermiyordu. Güç tuşuna basını tutunca telefon res attı :) .

OxyGEN

Profesör
Telefonu arkadaş yanlışlıkla download veya fastboot moduna aldığı için hiçbir şeye tepki vermiyordu. Güç tuşuna basını tutunca telefon res attı :) .
Arkadasin telefondaki Recovery modunu silmiş, onu çözmek için benim bi Program vardı ama linki kayboldu :D

akinov5

Asistan
Yukarıdaki arkadaşın başına gelen şeyden bahsettim dostum :D . Nexus 4 leri brick yapmak çok zor. Bataryada çıkaramayınca telefon böyle modlara girip girmediğini anlayamıyorsun bazen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumkapandı açılmıyor sarjı var eminim samsung galaxy GT-S5360 ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy s4 telefonum sarjı bitti kapandı . sarja takınca açılmadı sarjda beklettim açılmadı . sarja takınca sarj oluyo gibi gözüküyo kırmızı ışığı yanıyo ama açılmıyo. bahsettiğiniz yöntemi kullansam fayda olurmu acep ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum galaxy s5 elimde onla uğraşıyordum ve aniden kapandı ne yapabilirim

arkadaşlar lg nexus 4 telefon var bilgisayarın çalışmayaN usb girişine telefonun ara koblosunu taktım telefon kapandı. şarjzı bitti sandım şarjza HER TAKTIĞIMDA kırmızı ışık birkere yanıp sönüyor . telefoncuya götürdüm yanık filan yok bataryayımı deyiştirmem lazım yardım edin CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar lg nexus 4 telefon var bilgisayarın çalışmayaN usb girişine telefonun ara koblosunu taktım telefon kapandı. şarjzı bitti sandım şarjza taktım kırmızı ışık birkere yanıp sönüyor . telefoncuya götürdüm yanık filan yok bataryayımı deyiştirmem lazım yardım edin CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM :glare:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm benim telefonum naxus google benim sorunum telefonumda bir sorun yoktu başka bir sim kart taktım ama sim kart çalışmıyordu belki bu telefona çalıır diye taktım naxus telefonum da bir yazı çıktı ben tamam deyince tel kapanıyor dedi ve o gün bugündür tel açılmıyor tamir ciye gönderdim ana kart yannmış dedi böyle bir sorun yaşaıtırmı nasıl açarım telefonu yardım cı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güç düğmesine bastım baktım ve kapattım, sonra 5 dk sonra tekrar telefonu alıp bakmak ıstedıgımde hıc bır tepkı vermedı ve acılmadı telefonu 2 gun beklettım, bu arada şarjımda yarı yarıya vardı kapanma olayında (eminim) bugun şarj a taktıgımda kırmızı ısık 30 35 sanıye kadar yanıp söndu ve şarj olmaya basladı takas adlı üyeciği yazmıs olduğu yazı ya katılıyorum telefonumun pil ömrü bitmek uzere 6-7 ay daha göturur ve garantıye verıp yenısını taktırmak.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum gio yazılım guncellerken telefonum kapandı sımdı hıc acılmıyor odın yapmıstım yardım acıl

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaş benimde sarjım vardı ama ekran çalışmıyordu yani görüntü yokdu servise yolladık yapılldı eyer sen hele vermedinse yolla o rası daha iyi yapar diyim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum galaxy winn duos ı8552 akşam şarjım %20 di sabah bir baktım telefon açılmıyo şarja taktım ışık yanıyo sönmüyo açma kapama tuşuna basılı tutuyorum açılmıyo hiç tık yok acillll bilgisi olan varsa söyleyiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede oldu aynı şey 2 tane batarya vardı 1 tanesini çıkarttım diğerini taktım ve açıldı herhalde bataryada sorun var....​:dirol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum açılmıyor hiç tepki vermiyor?:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum samsung s4 mini. Bu sabah şarja takılıydı ve gayet iyi bi şekilde çalışıyordu, ancak öğlen eve geldiğimde telefon kapanmıştı güç tuşuna basılı tuttum, bataryayı taktım çıkardım hatta reset atmaya bile çalıştım ama nafile zaten reset atmak için çabaladığımda da hiçbir tepki vermedi telefonum. Daha önce hiç böyle bi sorunla karşılaşmamıştım ne yapacağımı da bilemedim doğrusu lütfen yardım edin:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar galaxy wonder tlf açinca pin kodu dokunmatiği aniden gitti pin giremediğimden tlf açamiyorm acil yardm

stat counter