Yardım Telefonum internete bağlanırken bilgisayarım neden "internet yok" diyor?

Bu konuyu okuyanlar

zorrt

Dünya'nın NPC'si
Reaksiyon puanı
153
Telefonum internete bağlanırken bi kere kablosuz ağa oturum açın bildirimi geliyor sonra gidiyor ve internete bağlanılıyor. Bilgisayarım ise bağlanıyor ama hiç bir şeye girmiyor ve "internet yok" diyor. Acaba internetin faturası mı ödenmemiş ama o zaman telefonum neden sorunsuzca bağlanıyor?

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,755
Aygıt yöneticisinde ağ donanımlarında wifi kartının sürücüsü kurulumuna bak yada DNS ayarlarını kapat.

zorrt

Dünya'nın NPC'si
Reaksiyon puanı
153
Aygıt yöneticisinde ağ donanımlarında wifi kartının sürücüsü kurulumuna bak yada DNS ayarlarını kapat.
Teşekkürler. Zaten biraz önce "Ağ ve internet" ayarlarına girince kendisi düzeldi... Korktumu ne anlamadım.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Telefonum internete bağlanırken bi kere kablosuz ağa oturum açın bildirimi geliyor sonra gidiyor ve internete bağlanılıyor. Bilgisayarım ise bağlanıyor ama hiç bir şeye girmiyor ve "internet yok" diyor. Acaba internetin faturası mı ödenmemiş ama o zaman telefonum neden sorunsuzca bağlanıyor?
Bana da oldu bir ara ama sürekli, modem dsl ve internet ışığı yanıyor, ancak internet yok bağlantı yapamıyorum. Modemi kapatıp açtığımda anlık düzeliyor ama tekrardan oluyordu. TT arıza kaydı açtırdım ne yaptılarsa tekrardan olmadı.