Telefonum Çok Isınıyor

Bu konuyu okuyanlar

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Telefonum geçen günlerde 2.yılını doldurdu markası ve modeli Sony Xperia XZ1 bilmeyenler için 4 GB ram i var ve işlemcisi snapdragon 835

Sorunum şu bu zamana kadar telefonum bu kadar ısınmıyordu şimdi 15 dk video izlesem bile telefon çok ısınıyor havalar çok sıcak bunun etkisi var biliyorum ama yine de bu kadar hızlı ısınmaması gerekiyor mesela critical ops oynarken 10 dk sonra telefon yanıyor bu güne kadar bu kadar ısınmıyordu sizce ne yapmalıyım?

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Telefonum geçen günlerde 2.yılını doldurdu markası ve modeli Sony Xperia XZ1 bilmeyenler için 4 GB ram i var ve işlemcisi snapdragon 835

Sorunum şu bu zamana kadar telefonum bu kadar ısınmıyordu şimdi 15 dk video izlesem bile telefon çok ısınıyor havalar çok sıcak bunun etkisi var biliyorum ama yine de bu kadar hızlı ısınmaması gerekiyor mesela critical ops oynarken 10 dk sonra telefon yanıyor bu güne kadar bu kadar ısınmıyordu sizce ne yapmalıyım?
Bataryada problem olabilir hocam

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Batarya ve bulunduğunuz ortamın çok sıcak olmasından kaynaklı olabilir.

berat y****

Asistan
Reaksiyon puanı
59
batarya gitmiştir bi telefon uzmanından yardım alın

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130

Ben de hali hazırında sony z1 kullanıyorum arkadaşlardın dediği gibi bataryası bittiğinden dolayı olabilir.
Ben genellikle böyle bir sorun yaşadığımda telefonuma format atıyordum.Ben de düzeliyordu.
Onun yanında planlı eskitmeden kaynaklı bir sorun da oluşmuş olabilir.Sadece SONY tarafında değil bu iPhone tarafında da böyle.
Ama sen benim dediğim format işini yap.

İyi forumlar..